با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی ارتباط موثر؛ به زبان آدمیزاد اثر مارتی برونستاین

دانلود و خرید کتاب صوتی ارتباط موثر؛ به زبان آدمیزاد

۳٫۰ از ۵ نظر
۳٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ارتباط موثر؛ به زبان آدمیزاد  نوشته  مارتی برونستاین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی ارتباط موثر؛ به زبان آدمیزاد

کتاب صوتی ارتباط موثر؛ به زبان آدمیزاد نوشته‌ مارتی برونستاین است. این کتاب چهارمین کتاب مارتی می‌باشد که به موضوع ارتباط موثر و چگونگی برقراری یک ارتباط مفید و موثر با افراد دیگر از جمله دوستان، اعضای خانواده و همکاران در محیط کار می‌پردازد. این کتاب را نرگس یزدی ترجمه کرده است و با صدای محسن خدری منتشر شده است.

درباره کتاب ارتباط موثر؛ به زبان آدمیزاد

کتاب صوتی ارتباط موثر؛ به زبان آدمیزاد به قلم مارتی برونستاین به شما می‌آموزد چگونه در محیط کار منظور خود را بیان کنید و تعاملاتی ثمربخش با رؤسا و همکارانتان داشته باشید. اغلب اوقات به کار بردن دانش و مهارتتان در کار، بخش آسان کار است، اما بخش دشوار آن همکاری مؤثر با دیگران است. این راهنمای سودمند به شما در برقراری تعاملات شخصی مؤثر یاری می‌رساند، حتی به هنگام حل و فصل کشمکش‌ها، مواجهه با مشتریان و یا ارائه‌ی سخنرانی‌های دشوار. چه مدیرعامل یک شرکت مهم باشید و چه یک تاجر خرده‌پا یا مدیر یک تیم، برقراری روابط مؤثر و شفاف در موفقیت شما نقش تعیین‌کننده‌ای دارد.

در این کتاب شما با مفهوم و نحوه‌ی برقراری ارتباط موثر آشنا می‌شوید. در بخش‌های کتاب به ترتیب مواردی که در زیر آمده است، مرور می‌شوند:

بخش ۱ - برقراری ارتباط به شیوه‌ای موفقیت‌آمیز

این بخش به بررسی چهار شیوه‌ای پرداخته است که افراد از طریق آن‌ها منظور خود را بیان می‌کنند و چهار شیوه‌ای که می‌توانند به وسیله‌ی آن به سخنان دیگران، گوش دهند. همچنین شما با رفتارهایی که افراد در هر یک از این شیوه‌ها به نمایش می‌گذارند، آشنا خواهید شد که بسیاری از این رفتارها ناشی از عادت‌های قدیمی‌ می‌باشند. در این بخش موثرترین شیوه‌ها‌ی سخن گفتن و گوش دادن معرفی می‌شوند.

بخش ۲ - به کار بردن شیوه‌ی گوش دادن فعالانه

این بخش، درباره‌ی شیوه‌ی گوش دادن فعالانه، نحوه‌ی انجام و کاربرد موثر آن مواردی کاربردی را به تفصیل بیان کرده است. شما در این بخش می‌آموزید که چگونه می‌توانید به بهترین شکل سخنان فرد مقابلتان را گوش و به خوبی آن را درک کنید و همچنین با موانع گوش دادن موثر آشنا خواهید شد.

بخش ۳ - سخن گفتن قاطعانه

شما در این بخش می‌آموزید که چگونه پیام‌های خود را به شیوه‌ای قاطعانه بیان کنید و بر نحوه‌ی ارائه‌ی آن تمرکز بیشتری داشته باشید. همچنین با ابزارهای غیرکلامی این شیوه آشنا می‌شوید و توصیه‌هایی برای بهبود محتوای پیامتان دریافت می‌کنید و نیز می‌آموزید که چگونه از زبان به منظور انتقال مثبت و قدرتمند پیامتان بهره ببرید. در نهایت شیوه‌های جدیدی برای منسجم کردن گفتارتان می‌آموزید تا شنونده بتواند پیام شما را به خوبی درک کرده و به شیوه‌ی مثبتی دریافت کند.

بخش ۴ - حل‌وفصل کشمکش به گونه‌ای سازنده

کشمکش و اختلاف نظر در تمامی محیط‌های کاری وجود دارد، اما حل‌وفصل آن به شیوه‌ای سازنده، کار چندان آسانی نیست. در این فصل ابزار و الگوهایی ارائه می‌شود که به شما بسیار کمک خواهند کرد. همچنین با رویکردی قاطعانه در برقراری روابط کاری آشنا خواهید شد که عبارت است از رفتار همواره احترام‌آمیز که موجب برقراری روابطی موثر می‌شود.

بخش ۵ - مواجهه با چالش‌های ارتباطی

در این فصل با چالش‌های متداول در محیط کار آشنا می‌شوید و می‌آموزید که چگونه هنگام روبه‌رو شدن با آن‌ها از ابزار گوش دادن فعالانه و سخن گفتن قاطعانه بهره ببرید. همچنین توصیه‌هایی برای موفقیت در مصاحبه، هم در نقش مصاحبه‌کننده و هم در نقش مصاحبه‌شونده ارائه می‌شود. در پایان نیز مطالبی درباره‌ی آموزش کارمندان، برگزاری جلسات و مدیریت روابط بالادستی و برقراری روابط با افراد دیگر درون سازمان بیان می‌شود.

بخش ۶ - ده‌تایی‌ها

در این بخش توصیه‌ها و پیشنهادهایی برای موقعیت‌های ارتباطی خاص ارائه می‌شود و شما می‌آموزید که چگونه ارتباط‌های تلفنی موفقی داشته باشید و چگونه در کار گروهی موفق شوید. همچنین با ده عملی که موجب می‌شوند در ارتباط‌های بازرگانی اعتبار بیشتری کسب کنید، آشنا می‌شوید.

شنیدن کتاب ارتباط موثر؛ به زبان آدمیزاد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به تغییر زندگی در جهت موفقیت بیشتر پیشنهاد می‌کنیم

درباره مارتی برونستاین

مارتی برونستاین مدیر گروه راه‌حل‌های کاربردی، شرکتی مشاوره‌ای و آموزشی واقع در سان‌فرانسیسکو است که تخصص آن در مدیریت و تاثیربخشی سازمانی است. برخی از فعالیت‌های مشاوره‌ای او عبارتنداز: ارائه‌ی آموزش تک‌نفره به مدیران و مدیران ارشد، ارائه‌ی مشاوره به گروه‌هایی که قصد دارند تیم‌های موفقی تشکیل دهند و راهنمایی سازمان‌هایی که در صدد حصول عملکرد بالا و نگهداری کارکنان خود هستند. برنامه‌های آموزشی او بر موضوعات مدیریتی و مسائل مربوط به پرورش کارکنان متمرکز است، از جمله: رهبری، توسعه‌ی تیم، خدمات مشتری و روابط موثر. مارتی در سمت‌های مشاور، سخنران و مربی از سال ۱۹۹۱ تا کنون در سازمان‌های مختلفی از قبیل سازمان‌های پیشرفته‌ی تکنولوژیکی، سازمان‌های دولتی و یا غیرانتفاعی فعالیت داشته است. او دارای مدرک کارشناسی در رشته‌های آموزش و تاریخ و کارشناسی ارشد در رشته‌ی روابط صنعتی است. او پیش از آغاز فعالیت مشاوره‌ای خود به مدت چند سال در سمت مدیر منابع انسانی مشغول به کار بود.

او همچنین نویسنده‌ی مشترک کتاب «تمهیداتی برای استخدام به شیوه‌ای موثر: رویکردی مبتنی بر بازاریابی» و نویسنده‌ی کتاب «مواجهه با کارمندان بدقلق: حل‌وفصل مشکلات مربوط به عملکرد» می‌باشد. مارتی همچنین در سال ۲۰۰۰ کتاب «هدایت و نظارت به زبان آدمیزاد» را به رشته‌ی تحریر درآورد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۶ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶۹۰٫۷ مگابایت
زمان۱۶ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶۹۰٫۷ مگابایت