با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
با خودتان به توافق برسید

دانلود و خرید کتاب صوتی با خودتان به توافق برسید

با خود و دشمنان به توافق برسید تا به خواسته‌هایتان برسید

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی با خودتان به توافق برسید  نوشته  ویلیام اوری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی با خودتان به توافق برسید

کتاب صوتی با خودتان به توافق برسید نوشته ویلیام اوری با صدای دادبه دادمهر منتشر شده است این کتاب کمک می‌کند تا با خود و دشمنان به توافق برسید تا به خواسته‌هایتان برسید. این نانوکتاب خلاصه‌ای جامع و مفید از کتاب با خودتان به توافق برسید است.

درباره کتاب با خودتان به توافق برسید

فکر می‌کنید کمک افرادی که می‌توانند در بدترین شرایط حال حاضر هم صلح برقرار کنند، به دردتان بخورد؟ کتاب با خودتان به توافق برسید، براساس تجربیات ویلیام اوری، به عنوان میانجیِ صلحِ درگیری‌های مختلف، از میدوِست‌سیتی گرفته تا خاورمیانه، نوشته شده است. یاد بگیرید چگونه تضادهای شخصی را راحت‌تر پایان دهید، روابط مهم زندگی‌تان را بهبود بخشید و تاثیرات مثبت بیشتری روی خود و دیگران پیدا کنید.

ویلیام اوری مردم‌شناسی است که هنگام وقوع درگیری‌های مختلف در سرتاسر جهان، با دولت‌های زیادی مذاکره کرده و حتی می‌گوید از وقوع دو جنگ داخلی جلوگیری کرده است. او یکی از نویسنده‌های کتاب پرفروش و مشهور به توافق رسیدن است و همچنین یکی از موسسانِ پروژه مذاکره هاروارد، یعنی همان موسسه مشهور مذاکره دانشگاه هاروارد است.

شنیدن کتاب با خودتان به توافق برسید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند زندگی شادتر و موفق‌تری داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۴٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۴٫۳ مگابایت