با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چهار میثاق

دانلود و خرید کتاب صوتی چهار میثاق

راهنمای عملی برای آزادی فردی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چهار میثاق  نوشته  دون میگوئل روئیز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چهار میثاق

نانوکتاب چهار میثاق اثر دن میگوئیل روئیز منتشر شده در سال ۱۹۹۷، راهنمای مناسبی برای رهایی از الگوهای منفی و تحقق کامل «خود» واقعی‌تان است.

نانوکتاب، محصول دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به دنیای بزرگ کتاب‌ها برایتان باز می‌کند. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای ۳۶۰ درجه‌ای از کتاب‌ها هستند که مروری کلی از نکات مهم کتاب را در اختیار شما قرار می‌دهند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه و مفید از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های جدید آشنا می‌کنند.

 درباره نانوکتاب صوتی چهارمیثاق

کتاب چهار میثاق بیش از ۸ سال در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز قرار داشت. در این کتاب می‌خوانید که چگونه جامعه افراد را برای پیروی از مجموعه قوانین سفت و سخت خود، تربیت می‌کند و همین‌طور می‌بینید که چگونه با کمی تلاش و تعهد، می‌توانید دستورالعملی برای زندگی خود تنظیم کنید.

 شنیدن نانوکتاب صوتی چهارمیثاق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های انگیزشی، موفقیت و رشد فردی

 درباره دن میگوئیل روئیز

اطرافیان دن میگوئیل روئیز فکر می‌کردند او از سنت خانوادگی‌اش پیروی کند و به‌ عنوان استاد معنوی ادامه ‌دهنده حکمت تولتک (Toltec) باشد؛ اما او جراح شد؛ ولی پس از تصادفی سخت و تجربه‌ای نزدیک به مرگ، دانش سنتی مردمش را دوباره کشف کرد و خود را وقف تبدیل شدن به یک استاد معنوی نمود.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
rona
۱۳۹۹/۰۷/۲۷

مختصر و مفید

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰ ساعت و ۱۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۵٫۴ مگابایت
زمان۰ ساعت و ۱۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۵٫۴ مگابایت