با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
معجزه برنامه‌ریزی

دانلود و خرید کتاب صوتی معجزه برنامه‌ریزی

۴٫۵ از ۴ نظر
۴٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی معجزه برنامه‌ریزی  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی معجزه برنامه‌ریزی

کتاب صوتی معجزه برنامه‌ریزی نوشته برایان تریسی است که با صدای مصطفی طالبیان منتشر شده است. این کتاب به شنونده یاد می‌دهد می‌تواند با برنامه ریزی دقیقا مسیری را که می خواهد انتخاب کند.

درباره کتاب معجزه برنامه‌ریزی

برایان تریسی در معجزه برنامه‌ریزی راه‌های رسیدن واقعی به موفقیت را معرفی می‌کند. او با استفاده از استعاره پرواز و یک سفر هوایی به شما کمک می‌کند دستاوردها، خوشبختی و موفقیت خود را برنامه ریزی کنید. برایان تریسی خود نیز با استفاده از این اصول از هیچ به این جا رسیده است. این اصول را به ۴ میلیون نفر در ۴۴ کشور آموخته است. افرادی که از فرمول‌های این کتاب صوتی استفاده می‌کنند تغییرات سریع و پایداری را در زندگی خود ایجاد می‌کنند. خبر خوب این است که موفقیت ربطی به شانس و نیروهای مرموز ندارد. اگر دم هواپیما خوب کار کند، سریع‌تر حرکت می‌کند، ممکن است بادهای مخالف موجب تاخیر شوند، اما خلبان مهارت خود بر اساس قوانین فیزیکی به مقصد می‌رسد. موفقیت نیز مانند پرواز است. اگر یاد بگیرید چطور از قوانین و اصول موجود در این کتاب استفاده کنید، پتانسیل خود را به کار انداخته و می توانید به هدف برسید.

شنیدن کتاب معجزه برنامه‌ریزی را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند زندگیشان را تغییر دهند پیشنهاد می‌کنیم.

درباره برایان تریسی

برایان تریسی یکی از مشهورترین سخنرانان موفقیت در دنیاست، همچنین وی نویسنده ماهری در عرصه کتاب‌های خودیاری به‌شمار می‌رود که در دنیا شهرت جهانی دارد و کتاب‌هایش میلیون‌ها نسخه به فروش رفته‌اند. برایان تریسی در سال ۱۹۴۴ در خانواده ای فقیر در کانادا به دنیا آمد، پدرش شغل مشخصی نداشت و او و سه برادرش با لباس‌هایی که از خیریه تهیه شده بود، به مدرسه می‌رفتند. دلایل مختلف و مشکلات سبب شد که وی مدرسه را رها کند و مشغول کار شود. وی کارهایی همانند کارگری، شستن ظرف‌ها در هتل، شستن اتومبیل‌ها و کار در مزرعه را تجربه کرد و شاید داشتن این تجارب سبب شد تا در آینده مشاوره‌های کسب و کار برایان تریسی کامل و کاربردی باشد. تریسی از دوران جوانی اعتقاد داشت انسان به چیزی تبدیل می‌شود که به آن فکر می‌کند و به این نکته تأکید می‌کرد که میلیونرها افراد عادی هستند با این تفاوت که فقط بر روی «استقلال مالی» تمرکز دارند. تریسی در ۲۰ سالگی تصمیم گرفت دور دنیا را بگردد، بنابراین در یک شکتی مشغول به کار شد و کار در این کشتی آغاز سفر وی به دور دنیا بود که ۸ سال طول کشید و تجربیات زیادی را برای وی به ارمغان آورد که وی را در مسیر مشاوره های خود در زمینه کسب‌وکار و موفقیت کمک کرد.

برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است که این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد. وی در حال حاضر به طور گسترده به سراسر دنیا برای سخنرانی سفر می‌کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mahanzarif
۱۳۹۹/۰۸/۱۳

نسخه کامل این کتاب نزدیک به چهارساعته.لطفا ذکر کنید این خلاصه ای از کتاب میباشد

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۴۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۹۱٫۹ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۴۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۹۱٫۹ مگابایت