با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بیندیشید و ثروتمند شوید

دانلود و خرید کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

تفسیر ۵۲ ایده‌ی طلایی از کارن مکریدی

۳٫۹ از ۸ نظر
۳٫۹ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید  نوشته  کارن مکریدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید، اثر ناپلئون هیل، به بررسی روش‌هایی پرداخته است که به ما کمک می‌کند تا در راه رسیدن به ثروت شخصی قدم برداریم. در نسخه صوتی این اثر، کارن مکریدی، ۵۲ ایده‌ی طلایی آن را تفسیر می‌کند.

برای آشنایی با نسخه‌ی بروز شده‌ی ایده‌های درخشان ناپلئون هیل، نسخه صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید را با ترجمه‌ی مریم تقدیسی و صدای میلاد فتوحی بشنوید.

درباره‌ی کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

سال‌ها پیش و در زمان یاس اجتماعی که از جنگ ناشی شده بود، ناپلئون هیل قدم بزرگی برداشت. او با پانصد نفر از افراد مشهور آن دوره بهگفتگو نشست تا بتواند راز حقیقی موفقیت و ثروتمند شدن را پیدا کند. این اثر آنقدر جذاب بود که تا به‌حال چیزی حدود ۹۰ میلیون نسخه از آن به فروش رسیده است. حالا در کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید، کارن مکریدی با زنده کردن نگرش‌های خارق‌العاده‌ی هیل از طریق مطرح کردن مثال‌هایی از دنیای امروزی و بررسی تحقیقات علمی ماهیت جاودانه‌ی نظرات هیل را نمایان می‌کند. در حقیقت کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید، تفسیر ۵۲ ایده‌ی طلایی از کارن مکریدی است. او در این کتاب سیزده گام فرمول ناپلئون هیل برای دستیابی به موفقیت را استادانه تفسیر کرده و توضیح داده که چطور می‌توانید با درک و به کارگیری آن زندگی‌تان را تغییر دهید.

کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید برای تمام افرادی است که می‌خواهند هدفشان را در زندگی پیدا کنند و برای موفق شدن در آن مصمم هستند.

بخشی از کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

به راستی که اندیشه، ثروت و دارایی است. دارایی قدرتمندی که وقتی با هدف مشخص، عزم راسخ و اشتیاق سوزان ترکیب می‌شود، راه رسیدن به ثروت را به روی شما می گشاید. وقتی کسی عمیقاً می‌خواهد به خواسته خود برسد مطمئناً به هدفش می‌رسد.

مهمترین امر ساختن اندیشه است، وقتی کسی به واقع برای چیزی آماده می‌شود به آن می‌رسد... به راستی اگر انسان‌ها پای عقیده خود بایستند و به هدف خود بچسبند و آنقدر مداومت کنند تا خواسته آنها به وسواسی دایمی مبدل شود، چه اتفاق‌ها که نمی‌افتد

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۵ ساعت و ۰۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۷۸٫۹ مگابایت
زمان۰۵ ساعت و ۰۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۷۸٫۹ مگابایت