با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
منظومه پیامبر نامبعوث

دانلود و خرید کتاب صوتی منظومه پیامبر نامبعوث

۴٫۸ از ۴ نظر
۴٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی منظومه پیامبر نامبعوث  نوشته  علی اتحاد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی منظومه پیامبر نامبعوث

منظومه پیامبر نامبعوث اثر علی اتحاد یک منظومه بلند شاعرانه و نوعی زندگی‌نامه است. زندگی‌نامه‌ای که به جای داشتن خصوصیات معمول یک زندگی‌نامه مثل دوران کودکی و اتفاقاتی که در زندگی افتاده، سراغ ذهن شخص رفته و محتویات ذهنی نویسنده را بیرون می‌ریزد.

این کتاب صوتی به روایت مهدی پاکدل یک تک‌گویی بلند است که با الهام از چکامه‌ها و متن‌های کهن آیینی نوشته شده ‌است. علی اتحاد در این اثر درونیاتش را بیرون می‌ریزد و همزمان آن چیزهایی را که در زندگی‌اش تجربه کرده بازتاب می‌دهد. 

 شنیدن کتاب منظومه پیامبر نامبعوث را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به متون ادبی و شاعرانه و به ویژه مونولوگ.

 بخشی از کتاب صوتی پیامبر نامبعوث

در سرم بود که پیامبری دیگر باشم. پیامبر زخمه‌های شبانه‌روز عود در پیچ بازاری متروک. پیامبر موج‌هایی که به ساحل می‌رسند و صدف‌های بی‌جانی که بر ساحل می‌رقصند. در سرم بود که پیامبری دیگر باشم. پیامبر آنکه به جفتش پرهای طاووس هدیه می‌کند در گرمای کومه‌ای تنگ. پیامبر برگه‌های رهاشده در باد که نمی‌دانی به دست که می‌رسند. پیامبر لنگرهای به گِل نشسته که طنابشان را می‌برند و رهایشان می‌کنند. پیامبر حروف بی‌نوای رهاشده که هرگز کلامی نساختند.

پیامبر غزل‌هایی که در نیمه از نفس افتادند. پیامبر غزال‌های دونده با چشم‌های درشت بسته‌شان و بوی علف در بینی‌هاشان. غزال‌هایی با چشمان بسته که عطرشان را باد با خود می‌برد و گله یوزپلنگان را خبر می‌کند. پیامبر پیراهن‌های پاک از خون برادران زیبایی که به چاه نیفتادند. پیامبر پدری که چشمانش تباه نشد چرا که فرزندی از کف نداد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
sepide zaeri
۱۳۹۹/۰۹/۱۹

عالی عالی عالی هرچی بگم کم گفتم❤️❤️👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۲۲٫۸ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۱ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۲۲٫۸ مگابایت

تجربه بهتر در اپلیکیشن