با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت بحران

دانلود و خرید کتاب صوتی مدیریت بحران

۱۳ راهکار برای داشتن بهترین عملکرد در زمان بحران

۲٫۷ از ۳ نظر
۲٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مدیریت بحران  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مدیریت بحران

کتاب صوتی مدیریت بحران نوشته برایان تریسی، ۱۳ راهکار برای داشتن بهترین عملکرد در زمان بحران معرفی می‌کند.

مهم نیست که در انجام کارهایتان، اداره امور شغلی‌تان و یا زندگی‌تان چقدر خوب عمل می‌کنید، چرا که بحران‌ها ناگزیر رخ می‌دهند و مشکلات ناگهانی اگر که به آنها اجازه دهید می‌توانند به مصیبت‌هایی کامل و تمام عیار تبدیل شوند. به همین دلیل است که شما به لحظه عمل نیاز دارید. لحظه عمل نظامی تجربه شده است برای تحت کنترل در آوردن مشکلات، وقتی که دانش و مهارتان به بن بست می‌رسد.

برایان تریسی که یکی از برجسته‌‌ترین متخصصان در زمینه موفقیت شخصی و شغلی است، تکنیک‌ها و اقدامات ضربتی قدرتمندی را ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کنند همچنان بر آن چه که بیشترین اهمیت را دارد، متمرکز بمانید و حتی در شرایطی که اکثر مردم در آن از پای می‌افتند، همواره بدرخشید.

در زندگی شخصی و شغلی کارها به ندرت دقیقا طبق برنامه‌ ریزی‌ها پیش می‌روند. ممکن است شما نحوه عبور از دست‌ اندازهای کوچک را بدانید، اما آیا می‌دانید با بحران‌های تمام عیار، بحران‌هایی که توانایی یک شرکت یا از کنترل خارج کردن زندگی شخصی‌تان را دارند، چگونه باید مقابله کنید؟

مدیریت بحران مجموعه‌ای از راهکارهای تجربه شده، عملی و قابل استفاده را ارائه می‌دهد که به کمک آنها می‌توانید بر هر مشکل که چه در کار، چه در خانه و چه در هر جای دیگری در زندگی بر سر راهتان قرار می‌گیرد فائق آیید.

برایان تریسی کارشناس موفقیت در کتابی قابل فهم، مختصر و مفید، انگیزه، راهکارها و اعتماد به نفس کافی برای شکستن شاخ مشکلات سخت پیش‌بینی نشده و حل سریع، قاطع و کامل آنها را در اختیار شما قرار می‌دهد.

شنیدن کتاب مدیریت بحران را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 شنیدن این کتاب را به همه دوست‌داران کتاب‌های موفقیت پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۹٫۶ مگابایت