با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
همه‌چیز حل شدنی است

دانلود و خرید کتاب صوتی همه‌چیز حل شدنی است

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی همه‌چیز حل شدنی است  نوشته  ماری فورلئو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی همه‌چیز حل شدنی است

کتابچه صوتی همه‌چیز حل شدنی است چکیده ارزشمندی است از کتاب جذاب همه‌چیز حل شدنی است نوشته ماری فورلئو با ترجمه نازنین پرماه و صدای فرزانه فائزی منتشر شده است. این کتاب به شما یاد می‌دهد  وقتی با مشکلات زندگی و چالش‌هایی در مسیر رسیدن به اهدافمان روبرو می‌شویم، باورهای ما می‌تواند ما را محدود یا توانا سازد. 

درباره کتاب صوتی همه‌چیز حل شدنی است

باور این که همه‌چیز حل‌شدنی است می‌تواند به ما کمک کند تا باورهای محدود خود را با باور‌های قدرتمند جایگزین کنیم. این برای موفقیتمان ضروری است، و در ‌هر صورت ما فکر می‌کنیم که می‌توانیم به رویاهایمان تحقق ببخشیم. همه‌ی مشکلات قابل‌ حل‌ است. همین مسئله در مورد مشکلات ناشی از ترس ما نیز صادق است. شک و تردید، و تمایل به عدم فعالیت تا زمانی که احساس آمادگی برای تعقیب رویاهایمان نکنیم، همگی بهانه است. ما به عنوان انسان، هدیه‌ی شگفت‌انگیزی داریم؛ و آن تواناییِ تبدیلِ ایده‌هایمان به واقعیت است؛ اما برای بدست آوردن هر چیزی، نیازمند باور‌داشتن به خودمان و توانایی‌هایمان و غلبه بر مشکلاتمان هستیم. با پذیرفتن این باور که همه چیز حل‌شدنی است، هر باور محدود‌کننده‌ای را منحل می‌کنید و آن را با باور‌های تقویت‌کننده جایگزین می‌‌کند. ممکن است که راه حل آن مشکل را فعلا ندانید، اما با شنیدن کتاب به جواب می‌رسید. کتاب همه چیز حل شدنی است خوش‌بینی، واقع‌گرایی و فلسفه‌ی خودباوری را ارائه می‌دهد. 

در این کتاب، می‌آموزیم:

• چگونه خود را از باور‌های محدود‌کننده رها کنید

• چگونه بهانه گرفتن را رها کنید

• چگونه می‌توانید ترس را، از دشمن به دوست خود تبدیل کنید

شنیدن کتابچه همه‌چیز حل شدنی است را به چه کسانی پیشنهاد میکنیم

این کتاب را به تمام کسانی که در زندگی جدی هستند و می‌خواهند زودتر به موفقیت برسند پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت