با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هنر عشق ورزیدن

دانلود و خرید کتاب صوتی هنر عشق ورزیدن

۴٫۰ از ۹ نظر
۴٫۰ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هنر عشق ورزیدن  نوشته  اریک فروم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی هنر عشق ورزیدن

کتاب صوتی هنر عشق ورزیدن، اثر اریک فروم، راهنمایی برای تجربه‌ی عشقی سالم و سازنده است. اریک فروم در کتاب صوتی هنر عشق ورزیدن، تعریف جدیدی که از عشق ارائه می‌دهد و مسیر متفاوتی برای عشق ورزیدن نیز ترسیم می‌کند.

نسخه صوتی هنر عشق ورزیدن با ترجمه‌ای از ابوذر کرمی و صدای گرم آرمان سلطان‌زاده در اختیارتان قرار دارد. 

درباره‌‌ی کتاب صوتی هنر عشق ورزیدن

اریک فروم یکی از بزرگترین روانکاوان و روانشناسان دنیا است. او در کتاب صوتی هنر عشق ورزیدن، معتقد است که افراد نمی‌توانند بدون عشق ورزیدن به همسایه و بدون فروتنی راستین، شهامت، ایمان و انضباط، از یک عشق فردی حقیقی‌ برخوردار شوند. او در کتاب صوتی هنر عشق ورزیدن، تعریفی جدید برای عشق ارائه می‌دهد. تعریفی متفاوت که مسیر بدیعی برای عشق ورزیدن می‌طلبد. اریک فروم در مقدمه‌ی کتابش عنوان کرده است که با مطالعه‌ی این کتاب نباید به دنبال پیدا کردن یک دستورالعمل آسان برای عشق ورزیدن باشیم. بلکه قرار است با تلاش، شخصیت خودمان را پیشرفت دهیم تا بتوانیم عشقی سالم را تجربه کنیم.

کتاب صوتی هنر عشق ورزیدن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

هرکسی که دوست دارد در روابطش، عشقی سالم و سازنده را تجربه کند، از شنیدن کتاب صوتی هنر عشق ورزیدن لذت می‌برد.  

درباره‌ی اریک فروم

اریش یا اریک فروم ۲۳ مارس ۱۹۰۰ در فرانکفورت متولد شد. اریک فروم روانکاو، جامعه‌شناس آمریکایی-آلمانی‌تبار، روان‌شناس اجتماعی بلندآوازهٔ مکتب فرانکفورت و همچنین یک سوسیال دموکرات و از برجسته‌ترین فیلسوفان مکتب اومانیستی است. اریک فروم تحصیلات خود را در دانشگاه‌های هیدلبرگ و مونیخ و انستیتو روانکاوی برلین ادامه داد. بعد از ظهور نازیسم در آلمان به ژنو رفت و سرانجام در سال ۱۹۳۴ به آمریکا مهاجرت کرد و تابعیت این کشور را پذیرفت و در دانشگاه کلمبیای نیویورک مشغول به فعالیت شد، سپس به مکزیک رفت و در دانشگاه مستقل ملی مکزیک کرسی روانکاوی را تأسیس کرد. فروم در انتهای عمر خویش به سوئیس رفت و در ۱۸ مارس ۱۹۸۰ درگذشت. بسیاری از آثار اریک فروم به فارسی ترجمه شده‌اند که از میان آن‌ها می‌توان به هنر عشق‌ورزیدن، به نام زندگی، هنر بودن، روانکاوی و ادیان و گریز از آزادی اشاره کرد. 

بخشی از کتاب صوتی هنر عشق ورزیدن

نمی‌توان به کسی احترام گذاشت بدون این‌که او را شناخت؛ اگر مراقبت و مسئولیت‌پذیری به مدد شناخت هدایت نشود کورکورانه خواهد بود. اگر شناخت از طریق دغدغه سبب انگیزش نشود، پوچ خواهد بود. شناخت لایه‌های فراوان دارد؛ شناختی که بُعدی از عشق باشد، در حاشیه نمی‌ماند بلکه در عمق نفوذ می‌کند. چنین شناختی فقط درصورتی ممکن است که بتوانم از دغدغه خود را داشتن فراتر بروم و دیگری را بر اساس اوضاع و احوال خودش ببینم. برای مثال، من می‌دانم که یک نفر عصبانی است، حتی اگر این عصبانیت را آشکارا نشان ندهد. ولی اگر او را عمیق‌تر از این بشناسم، درمی‌یابم او مضطرب و نگران است؛‌ می‌دانم که او احساس تنهایی و گناه می‌کند. در این صورت می‌دانم عصبانیت او فقط مظهر چیزی عمیق‌تر است. درنتیجه، بیشتر، او را کسی می‌دانم که نگران و ناراحت است، یعنی عذاب می‌کشد؛ نه کسی که عصبانی است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
کاربر ۱۴۱۷۴۰۵
۱۳۹۹/۰۴/۲۱

کتاب فوق العاده مفیده و لازمه هر کسی حداقل یکبار تو زندگیش این کتاب رو بخونه

zeynolabdin zarei tabar
۱۳۹۹/۰۵/۱۳

بنظرم جذابیت داره این کتاب ولی شاید ترجمش خیلی سخت و سنگین بود ک من خسته شدم از خوندنش وسط کار ولش کردم .

f.azh
۱۳۹۹/۰۷/۱۱

من نسخه نوشتاری خوندم،میتونه خیلی به آدما تو روابطشون باخودشون و دیگران دید بده، و برای کسانی که شکست عاطفی داشتن میتونه مفید باشه، تا ملنی عشق واقعی رو درک کنه و دیت از سرزنش خودش برداره، همینطور برا همه

- بیشتر
*Zahra *
۱۳۹۹/۰۴/۰۱

اصلاً نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم😐 واقعا برام هیچ جذابیتی نداشت...

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۵ ساعت
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۷۶٫۲ مگابایت
زمان۰۵ ساعت
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۷۶٫۲ مگابایت