با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دسته گلی برای الجرنون

دانلود و خرید کتاب صوتی دسته گلی برای الجرنون

۴٫۷ از ۳ نظر
۴٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دسته گلی برای الجرنون  نوشته  بهمن وخشور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی دسته گلی برای الجرنون

کتاب صوتی دسته گلی برای الجرنون، داستانی تخیلی و تاثیرگذار از دنیل کیز نویسنده‌‌ی آمریکایی است. در داستان صوتی دسته گلی برای الجرنون روند درمان پسری به نام چارلی را می‌خوانیم که بهره‌ی هوشی خیلی پایینی دارد.

کتاب صوتی دسته گلی برای الجرنون با صدای بهمن وخشور در اختیار شما قرار دارد. این کتاب به بیش از پنجاه زبان ترجمه شده و به شکل نمایشنامه، فیلم سینمایی و سریال بارها به نمایش در آمده است.

درباره‌ی کتاب صوتی دسته گلی برای الجرنون

کتاب صوتی دسته گلی برای الجرنون داستانی عجیب و تاثیرگذار درباره‌ی پسری به نام چارلی است. پسری که ضریب هوشی خیلی پایینی دارد. چارلی روزها در یک نانوایی کار می‌کند و شب‌ها در کلاس‌های آموزش استثنایی شرکت می‌کند. حالا قرار است در طی عمل جراحی پیشرفته، ضریب هوشی او را بالا ببرند... البته پزشکان معالج چارلی پس از انجام آزمایش‌های لازم، تصمیم می‌گیرند او را جراحی کنند. اشتراوس یکی از پزشکان چارلی از او می‌خواهد تا هر چه از گذشته خود می‌داند بر روی برگه‌ای یادداشت کند. اما او از روش کار پزشکان ناراضی است، از این رو با آنان همکاری نمی‌کند. سرانجام دکتر اشتراوس در طی مراحل درمان درمی‌یابد...

کتاب صوتی دسته گلی برای الجرنون را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به ادبیات جهان علاقه‌مند هستید و از شنیدن داستان کوتاه لذت می‌برید، کتاب صوتی دسته گلی برای الجرنون برای شما جذاب و شنیدنی است.

درباره دنیل کیز

دنیل کیز نهم اوت ۱۹۲۷ در بروکلین نیویورک به دنیا آمد. او که تحصیلات خود را در بروکلین به پایان رساند، پس از پایان تحصیلات به عنوان ویراستار در مجله علمی تخیلی مارول ساینس فیکشن، به فعالیت پرداخت. دسته گلی برای الجرنون، معروف‌ترین و پرفروش‌ترین رمان اوست که در سال ۱۹۵۹ منتشر شده و در پنجاه سال اخیر بارها تجدید چاپ شده است. دنیل کیز به خاطر اندیشه و پردازش شیوا و گیرای داستان بارها و بارها مورد تحسین قرار گرفته است و جوایز ادبی متعددی را به خود اختصاص داده است. 

بخشی از کتاب صوتی دسته گلی برای الجرنون

اخمی کرد و گفت: «فقط امیدوارم... اوووم... از خدا می‌خوام که ....»

«که چی؟»

«هیچی چارلی، فکرشم نکن. امیدوارم این که توصیه کردم از این نردبون بری بالا، اشتباه نکرده باشم.»

خندیدم و جواب دادم: «مگه ممکنه اشتباه کرده باشید؟ اون چیزی که انتظار داشتیم، عملی شد مگه نه؟ حتی الجرنون هم باهوش مونده.»

چند لحظه ساکت نشستیم، در همان حال که داشتم با پاهای خرگوش و دسته کلید توی چیبم بازی می‌کردم و او مرا نگاه می‌کرد، می‌دانستم به چه چیز فکر می‌کند...


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت