با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سخنرانی موفق (قدرت بیان)

دانلود و خرید کتاب صوتی سخنرانی موفق (قدرت بیان)

چگونه می‌توانید در هر موقعیتی قدرتمند ظاهر شوید

۳٫۴ از ۷ نظر
۳٫۴ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سخنرانی موفق (قدرت بیان)  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سخنرانی موفق (قدرت بیان)

سخنرانی موفق نام اثری از برایان تریسی نویسنده تاثیرگذار حوزه موفقیت است. در این اثر تریسی به شما آموزش می‌دهد که چطور سخنران موفق و تاثیرگذاری در حوزه کاری خود باشید.

مهارت شما در حرف زدن و سخنرانی روی موفقیت شما تأثیر می‌گذارد. خوب حرف زدن احترام دیگران را به شما جلب می‌کند، شما را برای شرکتتان ارزشمندتر می‌کند و کسانی که می‌توانند به شما کمک کنند و درها را به رویتان بگشایند، نظر موافقشان به شما جلب می‌شود. توانایی خوب حرف زدن دیگران را متقاعد می‌سازد که شما انسانی با استعدادتر و هوشمندتر از دیگرانی هستید که به خوبی شما حرف نمی‌زنند. مهارت شما در حرف زدن و سخنرانی روی موفقیت شما تأثیر می‌گذارد. خوب حرف زدن احترام دیگران را به شما جلب می‌کند، شما را برای شرکتتان ارزشمندتر می‌کند و کسانی که می‌توانند به شما کمک کنند و درها را به رویتان بگشایند، نظر موافقشان به شما جلب می‌شود. توانایی خوب حرف زدن دیگران را متقاعد می‌سازد که شما انسانی با استعدادتر و هوشمندتر از دیگرانی هستید که به خوبی شما حرف نمی‌زنند.

درباره کتاب سخنرانی موفق

تریسی در این کتاب بر هنر سخنرانی و نقش آن در موفقیت کاری تاکید می کند. او علاوه بر این که از مزایای سخنرانی در افزایش اعتمادبه نفس و تقویت فن بلاغت حرف می‌زند از مزایای آن در کنترل کردن فضا و تسلط بر گروه‌های کاری هنگام مذارکرات می‌گوید. تریسی در این کتاب تقریبا از تمام زوایا و ابعاد یک سخنرانی موفق و تاثیراتش در موفقیت کاری چه در مدیریت سازمانی و چه در فروش سخن می‌گوید.

شنیدن کتاب سخنرانی موفق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

مدیران شرکت‌ها و کسب‌و کارهای کوچک و بزرگ، مدیرفروش‌ها، بازاریابان و همه افرادی که سخنرانی نقش عمده‌ای در پیشبرد اهداف حرفه‌ای‌شان دارد، از شنیدن این کتاب سود خواهند برد.

درباره برایان تریسی

برایان تریسی نویسنده و سخنران انگیزشی در زمینه بهبود مهارت‌های حرفه‌ای و خودیاری، در ۵ ژانویه ۱۹۴۴ در شارلوت‌تاون کانادا و در یک خانواده فقیر به دنیا آمد. پدرش کار دائمی نداشت و نمی‌توانست هزینه‌های جاری زندگی را به آسانی تامین کند. به همین دلیل برایان و سه برادرش با کمک نهادهای خیریه تحصیل کردند و او همیشه تلخی فقر را در زندگی خود حس می‌کرد.

برایان تریسی خیلی زود مجبور به ترک مدرسه شد تا به کارهای سخت و فیزیکی کم‌درآمد بپردازد. تا اینکه در دهه ۲۰ سالگی خود، سفرهایش به سرتاسر جهان را آغاز کرد. او با خودرواش از کانادا به آمریکا و سپس با کشتی به انگلیس رفت. فرانسه و اسپانیا و پس از آن آفریقا مقصدهای بعدی او بودند. تریسی مدتی در آفریقای جنوبی کار کرد و در رشته کاراته، کمربند سیاه گرفت. تریسی ۲ سال را در ژوهانسبورگ سپری کرد و سفرهایش را به سوی خاورمیانه و شرق آسیا ادامه داد.

تریسی در این سال‌ها با شعار «مطالعه کن، گوش کن و پیوسته بیاموز و رشد کن» به موفقیت‌های زیادی دست یافت. تریسی می‌گوید: «هیچگاه اجازه ندهید خودروی شما حرکت کند بدون اینکه در طی آن چیزی بیاموزید. هر کتاب یا همایشی، به صورت صوتی در دسترس شماست!»

نخستین شغل پس از این سفرها، فروشندگی بود. تریسی درباره مهارت‌های فروش مطالعه و تحقیق کرد و در طول چندین سال کار جدی و مطالعه فرایندهای مرتبط با فروش، در چندین شرکت بزرگ، تجارب خود در زمینه‌های مدیریت و فروش را گردآوری و تدوین کرد. او آموخته‌هایش را ساماندهی و یک ساختار مشاوره‌ای را بر اساس آن پایه‌ریزی کرد.

تریسی یکی از افراد موفق در زمینه مشاوره مدیریتی و توسعه نیروی انسانی است و شرکتی بین‌المللی به نام خودش را راه‌اندازی کرده است. برایان تریسی در کشورهای گوناگون و شرکت‌های مطرح جهان، برنامه‌های مشاوره‌ای و آموزشی برگزار می‌کند. کتاب‌های برایان تریسی، توسط ناشران متعددی به زبان فارسی ترجمه شده است و او را تبدیل به نویسنده‌ای شناخته‌شده در ایران کرده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Roya
۱۳۹۹/۱۰/۱۰

درود بر شما چون هنوز کتاب رو گوش ندادم مطمعن نبودم لطفا از صوتی فن بیان بیشتر بزارید و اینکه نخفیف هم شاملش بشه ممنونم از طاقچه فوق العاده

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۷ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۰۷٫۲ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۰۷٫۲ مگابایت