با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مکاشفات

دانلود و خرید کتاب صوتی مکاشفات

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مکاشفات  نوشته  مایستر  اکهارت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مکاشفات

کتاب صوتی مکاشفات نوشته مایستر اکهارت است که با ترجمه مسیحا برزگر و با صدای علیرضا آرا منتشر شده است. مایستر اکهارت نویسنده عارف، شاعر، فیلسوف و از مدافعان حقوق زنان بوده است و در زمان زندگی‌اش توسط کلیسا تکفیر شده است.

درباره کتاب صوتی مکاشفات

در غرب تفکرات اکهارت بسیار کم شناخته شده است اما او در میان بودائیان و کمونیست‌ها بسیار محبوب است.کسانی مانند یونگ و فروم او را از خودشان می‌دانند. کتاب مکاشفات از گناه نخستین بشر می‌گذرد و زندگی را عاشقانه شروع می‌کند. با زبانی ساده و بی‌پیرایه برای بهترین دانش تلاش می‌کند که آن زندگی کردن است. نویسنده قلب را چشمه همه چیز می‌داند و معنویت را زنده و بیدار بودن می‌داند کتاب مکاشفات پیرامون چهار موضوع شکل گرفته است اول آفرینش در این ویژگی انسان بخشی از آفرنش جهان هستی است. دوم ترک تعلقات و حضور در این حالت می‌توان از همه چیز گذشت و اراده است که مهم است. سوم تجلی ذات و تعین ذات در این مورد به اصل وجود پرداخته می‌شود و چهارم خلق جدید شفقت و عدالت اجتماعی. اکهارت نهایت به‌هم رسیدن و یکی شدن انسان‌ها را در عدالت می‌بیند.

 شنیدن کتاب صوتی مکاشفات را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به عرفان و تفکرات عارفانه علاقه‌مند هستند پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۵۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۶٫۳ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۰ ساعت و ۵۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۶٫۳ مگابایت