با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک خانم رفتار کنید

دانلود و خرید کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک خانم رفتار کنید

آنچه مردان واقعاْ در مورد عشق، روابط، صمیمیت و تعهد می‌اندیشند

۳٫۵ از ۴۲ نظر
۳٫۵ از ۴۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک خانم رفتار کنید  نوشته  استیو هاروی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک خانم رفتار کنید

کتابچه صوتی مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک خانم رفتار کنید چکیده‌ای از ارزشمندترین مطالب کتابی به همین نام، نوشته اِستیو هاروی است. این کتاب درباره آنچه مردان واقعا در مورد عشق، روابط،صمیمیت و تعهد می‌اندیشند صحبت می‌کند.

درباره کتاب مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک خانم رفتار کنید

هر مردی در زندگی خود به سه چیز نیاز دارد، پشتیبانی، وفاداری و رابطه. همچنین زنان موجودات پیچیده‌ای هستند که نیازهای بسیار گوناگونی دارند. انتظار زنان از مردان این است که آنچه می‌خواهند و نیاز دارند را برایشان فراهم کنند، بدون اینکه زنان از این خواسته یا نیاز حرفی بزنند. مردان نیاز دارند کسی هوایشان را داشته باشد، اینگونه حس می‌کنند پادشاه سرزمین خود هستند. هر مردی وقتی از در خانه بیرون می‌رود، خود را آماده نبرد کرده است. مردان همواره باید مراقب و در کمین باشند. اگر از مردان تشکر کنید و بگویید قدر زحماتشان را می‌دانید، آنها بیشتر و سخت‌تر تلاش می‌کنند. مردان نیاز دارند این کلمات را بشنوند. دلگرمی دادن باعث می‌شود بخواهند کارهای بیشتری برای شما انجام دهند.

اگر دوست دارید درباره دنیای مردان خیلی بیشتر از این‌ها بدانید می‌توانید کتابچه مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک خانم رفتار کنید را که چکیده‌ای از مهم‌ترین نکات کتاب استیو هاروی است، بشنوید. هاروی در این کتاب به عنوان یک نمایده از دنیای مردانه شما را با راز و رمزهای مردان آشنا می‌کند.

شنیدن کتابچه مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک خانم رفتار کنید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری علاقه‌مندید و وقت کافی برای خواندن کتاب کامل مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک خانم رفتار کنید را ندارید، شنیدن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

درباره استیو هاروی

استیو هاروی متولد ۱۹۵۷ نویسنده، مجری و تهیه کننده مشهور آمریکایی است. او در برنامه‌هایش سعی می‌کند روابط انسان‌ها را به چالش بکشد. کتاب مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک خانم رفتار کنید که در سال ۲۰۰۹ منتشر شد سعی کرد بگوید مردان تغییر نمیکنند و برای تعامل با آن‌ها باید خوب شناختشان و متناسب با شناخت با آن‌ها رفتار کرد.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت