با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ماهیت جنگ

دانلود و خرید کتاب صوتی ماهیت جنگ

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ماهیت جنگ  نوشته  کارل فون کلاوزویتس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ماهیت جنگ


کتاب صوتی ماهیت جنگ اثر کارل فون کلاوزویتس ترجمه مرضیه خسروی که با صدای امین بسمل منتشر شده است یک رمان با موضوع جنگ است که به اساس و ذات شروع جنگ در بین انسان‌ها پرداخته است.

درباره کتاب صوتی ماهیت جنگ

کارل فون کلاوزِویتس نویسنده‌ی کتاب، یک جنگ‌نگار است. او را در تاریخ فیلسوف جنگ می‌نامند. این نویسنده در زمان ناپلئون می‌زیست، به همین دلیل بسیار تحت تاثیر فضای آن دوره و انقلاب فرانسه بود. او جنگ را حاصل سیاست می‌دانست. در جایی از متن کتاب اشاره می‌کند که:‌ «سیاست زهدانی است که طفل جنگ را درون خود می‌پروراند.» ‌او به جنگ به عنوان یک فعالیت سیاسی-اجتماعی نگاه می‌کند و هرگز در متن کتاب این دو را از هم جدا نکرده است. کتاب «در باب ماهیت جنگ» یک اثر مهم برای جنگ است. نویسنده در آن به تحلیل و تفسیر انقلاب فرانسه و جنگ‌های ناپلئونی می‌پردازد و آن‌ها را از زاویه‌های مختلف بررسی می‌کند.

به طور کلی موضوع این کتاب طرح نظریه‌هایی در باب جنگ، همچون نظریه‌ «هنر جنگ» و بحث درباره آن‌ها است.

شنیدن کتاب صوتی ماهیت جنگ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای تمام کسانی که به تاریخ فرانسه علاقمند هستند مناسب است هم‌چنین کمک می‌کند از نگاه مردم در دوره ناپلئون به مفهوم جنگ توجه کرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۱۰۵۳۲۱۵
۱۳۹۹/۰۶/۰۱

خوانش نادرست و بد . اصلا توصیه به خریدش نمی کنم .

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۲ ساعت و ۵۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۳۴٫۱ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۵۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۳۴٫۱ مگابایت