با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ذهن آگاهی

دانلود و خرید کتاب صوتی ذهن آگاهی

۳٫۱ از ۸ نظر
۳٫۱ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ذهن آگاهی  نوشته  جان اولمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ذهن آگاهی

ذهن‌آگاهی که جان اولمن در کتاب صوتی خود از آن حرف می‌زند یک روش مدرن برای فرار از خیالات، استرس‌ها و بودن در زمان اکنون است. شکلی متفاوت از نگاه به زمان حال و حضور دائم در آن که به بهبود ذهنی و روانی ما در شرایط بحرانی کمک شایانی می‌کند. 

درباره کتاب صوتی ذهن‌آگاهی

تحقیقات علمی نشان داده، آگاهی منجر به کارایی، سلامتی و تندرستی می‌شود. به همین دلیل است که شرکت‌های پیشرویی همچون گوگل و دویچه بانک (Deutsche Bank) در محیط کاری خود دوره‌های آموزشی با موضوع آگاهی برگزار می‌کنند.

جان اولمن، استاد دانشگاه یو سی ال ای و مربی اجرایی در این کتاب صوتی اصول آگاهی را توضیح داده و مرحله به مرحله روش‌هایی را تشریح می‌کند که برای همه قابل استفاده است. همه این روش‌ها از طریق تحقیقات ثابت شده و در عمل نشان داده‌اند که می‌توانند در برخورد با استرس، تشویش، ترس، نگرانی و خودتردیدی و همچنین افزایش اعتماد به نفس، حداکثر کارایی و ارتباط با دیگران مفید باشند.

موضوعات این دوره عبارتند از

اصول آگاهی و تمرین مدیتیشن (مراقبه) آگاهی

برخورد با تجارب ناخوشایندی همچون استرس، ترس، خودتردیدی

تقویت ارتباط با دیگران

آگاهی برای حداکثر کارایی

 تمرین رهبری در آگاهی

 شنیدن کتاب ذهن‌آگاهی را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم

این اثر درباره آگاهی و آمادگی ذهن برای داشتن حداکثر کارایی در برخورد با تجارب ناخوشایند و استرس‌زا  و موقعیت‌هایی نظیر این‌ها است. رسیدن به ذهن‌آگاهی برای همه انسان‌ها نوعی موفقیت است پس گوش کردن به این کتاب صوتی را به همه کتاب‌خوانان به ویژه علاقه‌مندان به حوزه موفقیت پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
Dexter
۱۳۹۸/۱۱/۰۵

کتاب صوتی خیلی خوب و مفیدی بود، صدا و خوانش گوینده هم عالی و تاثیرگذار بود. نکات خیلی خوبی در این کتاب صوتی مطرح شد که حین گوش دادن می تونید یادداشت کنید تا از دستورالعمل هاش در زندگی استفاده

- بیشتر
الهم عجل لولیک الفرج
۱۴۰۰/۰۴/۰۷

به شدت خوب و مورد استفاده

کاربر ۳۰۷۶۱۰۵
۱۴۰۰/۰۴/۰۹

علی رغم اینکه به این موضوع علاقه داشتم اما سرعت زیاد خواننده از گوش دادن منصرف شدم

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۷٫۸ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۷٫۸ مگابایت