با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۴ فرمان ترامپ

دانلود و خرید کتاب صوتی ۴ فرمان ترامپ

۴۰ راهکار برای دست بالا بودن در تجارت

۳٫۰ از ۶ نظر
۳٫۰ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ۴ فرمان ترامپ  نوشته  دونالد ترامپ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ۴ فرمان ترامپ

۴ فرمان ترامپ یا ۴۰ راهکار برای دست بالا بودن در تجارت کتابی در زمینه اقتصاد و تجارت نوشته دونالد ترامپ است که در گروه گرداوری و ترجمه سبکتو  با صدای دادبه دادمهر به صورتی کتاب صوتی درآمده است. 

شما دونالد ترامپ را با چه ویژگی‌ می‌شناسید؟ اگر از تصمیمات سیاسی اخیرش بگذریم، ترامپ یکی از افراد بسیار موفق در تجارت است. او کاملا بازار تجارت را می‌شناسد و می‌داند که چطور از صفر می‌توان به صد رسید. 

درباره کتاب صوتی ۴ فرمان ترامپ

در این میکروکتاب صوتی، ترامپ از مهمترین عوامل موفقیت خود در چهار حوزه مختلف در کسب‌وکار صحبت می‌کند و توصیه‌هایی به شما می‌دهد که در تجارت حتما به کارتان خواهد آمد. 

دونالد ترامپ، رئیس جمهور حال حاضر آمریکا و یکی از تجار معروف‌ در دنیاست. علایق تجاری او شامل زمینه‌هایی چون املاک و مستغلات، قمار، ورزش و سرگرمی می‌شود. او همچنین کتاب‌های هنر معامله، بقا در اوج، هنر بازگشت و آمریکایی که سزاوارش هستیم را هم نوشته است. او در اکثر شهرهای جهان املاکی با ارزش بالا دارد و درآمدهایی چند میلیون دلاری از آنها کسب می‌کند.

 شنیدن کتاب صوتی ۴ فرمان ترامپ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

 علاقه‌مندان به حوزه تجارت و کسب و کار می‌توانند این کتاب را گوش کنند و توصیه‌های آن را به کار گیرند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
saman
۱۳۹۸/۰۸/۱۲

من کتاب رو خریداری کردم اما اجرا نمیشه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۰۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۳٫۶ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۰۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۳٫۶ مگابایت