با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی پپ گواردیولا اثر گیلم بالاگه

دانلود و خرید کتاب صوتی پپ گواردیولا

۳٫۰ از ۶۹ نظر
۳٫۰ از ۶۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پپ گواردیولا  نوشته  گیلم بالاگه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی پپ گواردیولا

« اگر به تیم رئال مادرید نگاه کنید، تیمی که پنج جام اروپایی را در اواخر دهه پنجاه و اوایل دهه شصت به‌دست آورده است، متوجه می‌شوید که دلیلی ندارد گواردیولا نتواند با بارسلونا چنین کاری را انجام دهد. اگر من این تیم را داشتم، چنین امری انگیزه شخصی‌ام می‌شد. اگر من پپ بودم ترک کردن بارسا سخت‌ترین تصمیم‌گیری‌ام بود.»- پپ گواردیولا، مربی اسپانیایی و بازیکن اسبق باشگاه بارسلوناست. او مربی‌گری خود را با تیم ب و سپس الف بارسلونا آغاز کرد، اما با وجود همه موفقیت‌هایی که در پرونده مربی‌گری‌اش کسب کرده بود، بارسلونا را ترک کرد و بایرن مونیخ و سپس منچستر سیتی را برای مربی‌گری برگزید. این کتاب شرحی است بر فراز و فرودهایی که پپ گواردیولا به عنوان یک بازیکن و مربی تجربه کرده و تصمیماتی که در این مسیر اتخاذ کرده است. در بخشی از کتاب می‌شنوید: پپ، بارسلونا و همه‌چیزهایی که ساخته بود را ترک کرد، او مانند اکثر مربیان نبود، پپ رفت چون او مانند یک فوتبالیست عادی نیست. گواردیولا برای آن فینال مجموعه‌ای از تفکراتش را ارائه کرد و فلسفه تیمی‌اش را برای هر چیزی که به بازی مربوط می‌شد، از آماده‌سازی گرفته تا تاکتیک‌ها، از آخرین صحبت‌های فنی تا زمانی که جشن پیروزی برپا کردند به کار گرفت. پپ تمام دنیا را دعوت کرد که به همراه او و تیمش از فینال بزرگ لیگ قهرمانان لذت ببرند. او مطمئن بود که تیمش را برای شکست دادن فرگوسن آماده کرده است. حتی اگر این امر ممکن نمی‌شد، طرفداران سربلند به خانه‌هایشان می‌رفتند چون بارسلونا تمام سعی خود را کرده بود. آن‌ها در این فرآیند توانسته بودند دوران تاریک خود را پشت سر بگذارند. پپ نشان داد که با یک بازی خوب می‌توان حتی با وجود موانع بسیار، به بالاترین اهداف دست یافت. او به دنبال ارزش‌های ورزشی والا و مطلق و احترام بود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳۷)
meghdad varaste
۱۳۹۸/۰۵/۲۵

یک اثر فرهنگی، با صدای یک آدم بی فرهنگ

mojtaba rabiei
۱۳۹۸/۰۵/۲۳

به نظر کتاب جالبی میاد ولی اسم میثاقی باعث میشه نیام طرفش. عادل کجا و ...

AMIR ZAND
۱۳۹۸/۰۴/۱۷

صدای میثاقی برای این کتاب مناسبه و لذت بخش ولی شخص میثاقی باعث می‌شه این کتابو نخرم

mohammad nedaei
۱۳۹۸/۰۳/۰۷

ای کاش این صحبت نمیکرد از وقتی جای عادل رو گرفته صداش از هر چیزی ترسناک تره

arash
۱۳۹۸/۰۸/۱۱

متاسفانه به خاطر ماجرای آقای فردوسی پور و میثاقی آدم ناخواسته از این کتاب بدش میاد بدون اینکه به خود کتاب کار داشته باشه. نمیدونم چرا الان که کتاب فوتبال علیه دشمن تازه اومده باید همین موقع هم صدای میثاقی

- بیشتر
artman
۱۳۹۸/۰۳/۲۱

کاش با صدای فردوسی پور بود ...

seyed
۱۳۹۸/۰۹/۰۲

میثاقی خودش یک ضد تبلیغه برای این کتاب ...

مسیح
۱۳۹۸/۰۹/۱۷

صدای میثاقی بسیار این کتاب و لذت بخش تر کرده و انگار که واقعا جلوت نشسته و داره باهات صحبت میکنه.

یک دوست
۱۳۹۸/۰۳/۰۹

میثاقی عالیه 👌

امین
۱۳۹۹/۰۱/۲۴

ای کاش به جای این کل‌کلهای الکی، یه کم درباره کتاب نظر داده میشد

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۴ ساعت و ۲۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۹۰٫۳ مگابایت
زمان۱۴ ساعت و ۲۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۹۰٫۳ مگابایت