با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
روایتی ساده از ماجرایی پیچیده

دانلود و خرید کتاب صوتی روایتی ساده از ماجرایی پیچیده

۵٫۰ از ۴ نظر
۵٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی روایتی ساده از ماجرایی پیچیده  نوشته  ابراهیم  حسن بیگی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی روایتی ساده از ماجرایی پیچیده

کتاب گویای «روایتی ساده از ماجرایی پیچیده» رمانی برای نوجوانان، از ابراهیم حسن بیگی، نویسنده اهل بندرترکمن ایران است که بیشتر در حوزه ادبیات کودک و نوجوان و دفاع مقدس فعالیت می‌کند. در این اثر، نویسنده واقعیات تاریخی اواخر دهه پنجاه و شصت را با خاطرات نوجوانی خود تلفیق کرده‌است. در این داستان، نوجوانی روستایی که زندگی‌اش با درد و رنج‌های زندگی رعیتی همراه است، با سن و سال کم و حال وهوای روستایی‌اش کارهایی بزرگ و باورنکردنی انجام می‌دهد. مخاطب نوجوان همراه او از میان ماجراهای عجیب و غریب آن روزگار عبور می‌کند؛ از فضای پرقیل و قال مدرسه تا زندان کمیته مشترک ضد خرابکاری و از منزلِ خان تا سفارت‌خانه آمریکا. این داستان به خوبی خواننده نوجوان را با دوران انقلاب و ظلم و بی‌عدالتی‌های آن زمان که شاید تاکنون مجال اندیشیدن به آنها را نداشته است، آشنا می‌کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
hg
۱۳۹۸/۰۴/۱۰

داستان دلهره آوری بود خیلی جاها. واقعا هیجان داشت. و اینکه به نوجوون ها که سنشون نمی رسه خیلی چیزا یاد می‌داد در مورد زندگی تو چهل سال پیش. شخصیت پردازی الیاس هم برام جالب بود که هر اتفاقی هم

- بیشتر
mohammad amin shateri
۱۳۹۹/۰۹/۰۲

عاشقش شدم

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۵ ساعت و ۳۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۰۷٫۳ مگابایت
زمان۰۵ ساعت و ۳۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۰۷٫۳ مگابایت