با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خودمان گنجی هستیم که می‌جوییم

دانلود و خرید کتاب صوتی خودمان گنجی هستیم که می‌جوییم

۴٫۵ از ۴ نظر
۴٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خودمان گنجی هستیم که می‌جوییم  نوشته  جان مکسول  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خودمان گنجی هستیم که می‌جوییم

آیا قوانین از پیش تعیین شده و آزموده‌ای هستند که در رسیدن به موفقیت به ما کمک کنند؟ از نظر جان مکسول نویسنده کتاب «خودمان گنجی هستیم که می‌جوییم» پاسخ مثبت است. چند قانون وجود دارد. قانون «آینه» که می‌گوید ارزش درونی خود را کشف کنید. قانون آگاهی؛ خودتان را بشناسید، قانون الگوسازی؛ تنها دنباله‌رو خودتان نباشید، قانون نوار لاستیکی؛ اگر بین جایگاه قبلی و کنونی‌تان تفاوتی قائل نباشید، رشد نمی‌کنید؛ قانون همکاری؛ با رشد خود به رشد دیگران کمک کنید. این کتاب جان مکسول بعد از فروش میلیونی دو کتاب قبلی مجموعه قوانین او «۲۱ قانون انکارناپذیر مدیریت» و ۱۷ قانون مسلم کار تیمی» به شما کمک می‌کند تا در تمام طول زندگی خود در حال آموختن باشید و هیچوقت خسته نشوید زیرا آنچه در درون شما می‌میرد بزرگترین باخت در زندگی است. به این کتاب صوتی با صدای دادبه دادمهر و هوتن شاطری‌پور گوش کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
Dexter
۱۳۹۸/۰۲/۰۲

خیلی عالیه... خوانش گوینده هم عالیه

کاربر ۸۹۵۵۸۰
۱۳۹۸/۰۱/۰۹

خوب

mahanzarif
۱۳۹۹/۰۹/۰۲

در جا زدن ممنوع نام دوم کتابه

معجزه ی سپاسگزاری
۱۳۹۸/۰۳/۲۱

متن در پاسخ یکی از کاربران گرامی: یک چیز واضحتر از آفتاب است. و آن اینکه، تو میخواهی همیشه در چشم دیگران عزیز و محترم باشی ! بدون هیچ توجیهی این را درون خودت ببین ! و تا زمانی که ذهنت چنین کششی

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۹ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶۹٫۹ مگابایت
زمان۰۹ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶۹٫۹ مگابایت