با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اثر مرکب: آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما

دانلود و خرید کتاب صوتی اثر مرکب: آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما

۴٫۴ از ۱۴ نظر
۴٫۴ از ۱۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اثر مرکب: آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما  نوشته  دارن هاردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی اثر مرکب: آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما

دارن هاردی یکی از سخنرانان انگیزشی بسیار معروف و محبوب در آمریکا و ناشر مجله موفقیت success است. او یکی از کارآفرینان بزرگ محسوب می‌شود که که با صدها نفر از افراد مشهور و موفق مصاحبه کرده است. به علاوه با راه‌اندازی برنامه‌های تلویزیونی، سعی کرده اصول موفقیت را به گوش افراد بسیاری برساند. کتاب «اثر مرکب» مانند همه کتاب‌های موفقیت بر رشد و تحول درونی افراد تاکید می کند؛ اما تاثیر مطالب این کتاب قطعا با هر کتابی که تاکنون خوانده‌اید، تفاوت دارد. در این کتاب شما رازهای عجیب و غریبی را کشف نمی‌کنید، بلکه چیزهایی که در زندگی‌تان وجود دارد را کنترل می‌کنید و با تغییرات ساده اتفاقات بزرگ را برای خود به وجود می‌آورید. «اثر مرکب» قانون به دست آوردن نتایج بزرگ از راه تمرکز بر مجموعه‌ای از کارهای کوچک است. با توجه به این قانون، شما با تمرکز بر مجموعه‌ای از رفتارهای به ظاهر کوچک اما مثبت و موثر می‌توانید به موفقیت‌های بزرگ برسید. هاردی در این کتاب با تمرینات ساده اما قوی به شما کمک می‌کند از اصول این قانون به نحو شایسته‌ای در زندگی خود بهره ببرید. این کتاب برای همه زنان و مردان در هر شغلی که هستند مفید است و می‌توانند از مطالب آن برای پیشرفت و موفقیت خود استفاده کنند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
Ali Aghaipour
۱۳۹۹/۰۸/۱۱

عالیه بشدت پیشنهاد میکنم.

atobook
۱۴۰۰/۰۱/۱۴

تا به امروز هر کتاب صوتی از این نشر گوش کردم واقعا راضی بودم. صدای گوینده ها خیلی دلنشینه روان و جذاب این کتاب هم واقعا کاربردیه من این کتاب رو به دوستانی پیشنهاد میکنم که نمیدونن چطور عادت های خوب رو جایگزین عادت

- بیشتر
M.A A.S
۱۳۹۹/۰۲/۲۱

عالیه رو من اثر گذاشت من اول خرگوش بودم ولی الان دیگه لاک پشت قهرمان شدم.😘😘😘😎😎💪💪💪🙌🙌

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۵ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۰۳٫۶ مگابایت
زمان۰۵ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۰۳٫۶ مگابایت