با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
از هر دری حکایتی (گزیده‌ی جوامع‌الحکایات و لوامع‌الروایات)

دانلود و خرید کتاب صوتی از هر دری حکایتی (گزیده‌ی جوامع‌الحکایات و لوامع‌الروایات)

۴٫۰ از ۴ نظر
۴٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی از هر دری حکایتی (گزیده‌ی جوامع‌الحکایات و لوامع‌الروایات)  نوشته  سدیدالدین محمد عوفی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی از هر دری حکایتی (گزیده‌ی جوامع‌الحکایات و لوامع‌الروایات)

کتاب صوتی «از هر دری حکایتی» گزیده‌ی جوامع‌الحکایات و لوامع‌الروایات نوشته‌ی محمد عوفی از مجموعه‌ی گنج حکمت به انتخاب و توضیح امیربانو کریمی جمع‌آوری شده است. در این مجموعه، به آثار منثور پارسی پرداخته شده و برای آشنایی با خوانش این متون، گزیده‌هایی از هر یک روایت شده است.عوفی در این کتاب ۲۱۱۳ حکایت را از ۹۳ مأخذی که نام برده و نیز از مآخذ دیگری که نام نبرده است جمع‌ آورده و به نثری ساده و بی‌تکلف به شیوه‌ای که خود می‌خواسته در چهار قسم و هر قسم بیست و پنج باب مرتب کرده است. اغلب موضوعات رایج زمان از قصه و افسانه، تاریخ و واقعه، سنت و ادب، جغرافیا و حیوان‌شناسی، در این اثر گرد آمده و در واقع دایرة‌المعارف‌گونه‌ای است از عصری که سدید عوفی در آن می‌زیست.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Salim yazdi
۱۳۹۶/۰۷/۲۵

بسیار عالی بود 🤗😊

جوادم
۱۳۹۶/۰۹/۱۱

قسمت اولش رو گوش دادم این کتاب گلستان سعدی هست.فکر کنم کتاب رو اشباهی گذاشتید.من کتاب جامع الحکایات عوفی رو از اینترنت دانلود کردم، اصلن این داستان ها توش نبود.لطفن پیگیری کنید.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۴۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۹٫۳ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۴۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۹٫۳ مگابایت

تجربه بهتر در اپلیکیشن