دانلود کتاب صوتی موج‌ ها و دریاها با صدای احسان چریکی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی موج‌ ها و دریاها اثر روح الله حسینی

دانلود و خرید کتاب صوتی موج‌ ها و دریاها

امتیاز:
۴.۰از ۵ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب صوتی موج‌ ها و دریاها

کتاب صوتی موج‌ ها و دریاها نوشتهٔ روح الله حسینی و با صدای احسان چریکی است و نوین کتاب گویا آن را منتشر کرده است.

درباره کتاب صوتی موج‌ ها و دریاها

مجموعه «موج‌ها و دریاها» داستانک‌هایی هستند که تنه به خاطره می‌زنند؛ خاطراتی شاعرانه. گاهی داستان از نقطه اوج شروع می‌شود، گاهی پر از حسرت و نوستالژی‌ است و گاهی اشک روی چشمانتان می‌نشانند. قلم روح‌الله حسینی، نویسنده‌ این مجموعه، روان، گیرا و سرشار از احساس است. داستان‌ها بیشتر روایت‌گر اتفاقی در گذشته‌اند؛ روایت‌گر خاطره‌ای خوش، ناخوش‌، خیال‌انگیز، و وهم‌آلود. به همه علاقه‌مندان داستان، شنیدن مجموعه داستان صوتی «موج‌ها و دریا‌ها» را با صدای احسان چریکی پیشنهاد می‌کنیم.

یکی از ویژگی‌های جذاب این مجموعه، در کنار قلم شاعرانه و دلنشین نویسنده آن، کوتاه بودن هر داستان است. داستان‌های این مجموعه بسیار کوتاه و روان‌اند و در طول شنیدن داستان‌ها شنونده را، نه‌تنها خسته نمی‌کنند، بلکه او را تشنه‌تر می‌کنند. ذهنتان همراه با شنیدن مجموعه «موج‌ها و دریاها» درگیر مفاهیمی چون عشق، مرگ، جنگ، تنهایی، صور خیال، وهم، ترس و اضطراب می‌شود.

شنیدن کتاب صوتی موج‌ ها و دریاها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب صوتی را به دوستداران داستان پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب صوتی موج‌ ها و دریاها

«یادم هست، یک بار مقابل چشمان آبی دوشیزه‏‌ای بسیار جوان‏ فرود آمدم. آبی چشمانش از ترس، مثل موجی، بیرون پرید و به سینه‌ام خورد. کمی خیس شدم، اما مهم نبود. بعدش، از خنده روده‌‏بر شدیم. در همان یک لحظه عاشقم شده بود. می‏گفت: «روی زمین و در راهروی متروها دنبالت می‏گشتم، چگونه از آسمان رسیدی؟» لباسم را تکاندم و عذرخواهی کردم از اینکه ترسانده بودمش و با ناز و دلبرانه گفتم: «آن ابر سپید خوش‌تراش را می‏بینی آن بالا؟ از آن چکیدم.» صدای خنده‏‌اش بلندتر شد. گفت: «مرا هم می‏بری آن بالا؟ تا آن ابر؟» گفتم: «عزیزم، نمی‏ماند آنجا، همان بالای برج. اما اگر بخواهی، تا بالای برج می‏برمت.» گره در ابروان بور و کمانی‌‏اش انداخت و گفت: «تو که گفتی از بالای ابرها آمدی!؟» دستپاچه شدم، و این بار من عاشق. من‌من‏‌کنان، پی حرفی می‏گشتم که اصلاح کنم اشتباهم را، اما او رفته بود.»

درباره روح الله حسینی

سید روح‌‌الله حسینی، نویسنده کتاب «موج‌ها و دریاها» در سال ۱۳۷۶ وارد دانشگاه علامه طباطبایی شد و پس از کسب مدرک کارشناسی مترجمی، سال ۱۳۸۰، وارد دانشگاه تهران در رشته زبان و ادبیات فرانسه شد. او تحصیلاتش را در همین رشته و دانشگاه، با تمرکز بر ادبیات تطبیقی، به پایان رساند. وی از سال ۱۳۸۴ تا کنون با مجله فرانسوی زبان روو دو تهران نیز همکاری دارد و بیش از ۵۰ مقاله در زمینه شعر و ادب و سینما به چاپ رسانده است.

درباره  احسان چریکی

احسان چریکی گوینده کتاب صوتی «موج‌ها و دریاها» دانش‌آموخته‌ کارشناسی ارشد رشته‌ مطالعات فرانسه از دانشگاه تهران است. وی علاوه بر فعالیت در زمینه‌ تدریس و مترجمی زبان فرانسه، دوره‌های گویندگی را هم نزد استاد «نصرالله مدقالچی» گذرانده است.

نظرات کاربران

barankhish
۱۴۰۲/۰۹/۰۶

یک مجموعه داستان متفاوت و جذاب

زمان

۴ ساعت

حجم

۲۲۰٫۷ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۴ ساعت

حجم

۲۲۰٫۷ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۲۸,۰۰۰
تومان