دانلود کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جفری یانگ با صدای آرزو کاشانی راد | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جفری یانگ

دانلود و خرید کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید

۲٫۵ از ۶ نظر
۲٫۵ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید  نوشته  جفری یانگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید

کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید نوشتهٔ جفری یانگ و ترجمهٔ ساره حسینی عطار است. آرزو کاشانی راد گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و واوخوان آن را منتشر کرده است.

درباره کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید

نویسنده‌ٔ کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید، با تمرکز بر دوران کودکی، ریشهٔ اختلالات شخصیتی را موردبررسی قرار داده و کوشیده‌اند با آموزش روش‌های ساده و کاربردی، به ما در راستای بهبود وضعیتمان کمک کنند. این نویسنده، ضمن استفاده از شرح‌حال بعضی از بیماران واقعی، نشان می‌دهند که چگونه هر یک از این الگوهای نامناسب در دوران کودکی شکل‌ گرفته‌‌اند و استانداردی برای ارزیابی خودمان در بزرگسالی می‌شوند. آن‌ها که از صاحب‌‌نظران حوزهٔ شناخت‌درمانی هستند، به شناسایی، نشانه‌شناسی، سبب‌شناسی و درمان ۱۱ الگوی رفتاری مخرب و تکراری پرداخته‌‌اند که به خودانگارهٔ منفی ربط دارند. جفری یانگ کتاب صوتی حاضر را ابزار قدرتمندی برای درمان مشکلات مراجعان بر اساس رویکردهای شناخت‌‌درمانی و طرح‌واره‌درمانی دانسته است.

نکته‌ای قابل‌توجه دربارهٔ کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید این است که نویسندهٔ آن ‌یک روان‌شناس و روان‌درمانگر است و این کتاب را با رویکرد طرحواره‌درمانی و بر طبق شناخت‌درمانی نوشته است. در این کتاب، جفری یانگ به معرفی ۱۱ تله پرداخته است و سپس برای مشخص‌شدن میزان فعال‌بودن هر تله در زندگی افراد، تست‌هایی را قرار داده است. پس از آنکه تله‌ها به ما معرفی شد و تست‌ها را انجام دادیم، یانگ به ما روش‌هایی برای کنترل این تله‌ها می‌آموزد. کنترل آن‌ها باعث می‌شود که‌ کمتر در دام آن‌ها بیفتیم و سعی کنیم بیشتر به مدیریت زندگی خودمان بپردازیم؛ به‌طوری‌که واقعاً به کمک این کتاب بتوانیم زندگی خودمان را بازآفرینی کنیم.

شنیدن کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب صوتی را به دوستداران روان‌شناسی عمومی پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید

«این تله‌های زندگی هستند که مشخص می‌کنند ما چطور فکر کنیم، احساس کنیم، عمل کنیم و آن‌ها را به دیگران نیز منتقل کنیم. آن‌ها موجب بروز احساسات قدرتمندی همچون خشم، ناراحتی و اضطراب می‌شوند. حتی زمانی که «ظاهرا» همه چیز داریم (موقعیت اجتماعی، یک ازدواج ایده‌آل، احترام افرادی که با ما صمیمی هستند، موفقیت شغلی)، اغلب طعم شیرین زندگی را نمی‌چشیم و یا نسبت به موفقیت‌هایمان باور نداریم.»

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

Arezoo.HA
۱۴۰۱/۱۱/۲۲

این کتاب یکی از فوق العاده ترین کتاب ها برای خودشناسی و حل طرحواره ها و ذهنیت های ناکارآمدی است که ما از دوران کودکی در بافت خانواده آن را تجربه کرده ایم و سپس تا انتهای عمر با همان

- بیشتر
دریا
۱۴۰۲/۰۱/۱۲

کتاب جالبی نبود من که ازش استفاده ای نکردم

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۸ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۹۹۹٫۹ مگابایت
زمان۱۸ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۹۹۹٫۹ مگابایت