دانلود کتاب صوتی حرفه: داستان نویس ۶ با صدای کاوه فولادی نسب + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی حرفه: داستان نویس ۶ اثر ساندرا اسمیت

دانلود و خرید کتاب صوتی حرفه: داستان نویس ۶

معرفی کتاب صوتی حرفه: داستان نویس ۶

کتاب صوتی حرفه: داستان نویس ۶ نوشتهٔ ساندرا اسمیت و فرانک ای. دیکسون با ترجمهٔ مریم کهنسال نودهی و کاوه فولادی نسب و گویندگی کاوه فولادی نسب در رادیو گوشه منتشر شده است.

درباره کتاب صوتی حرفه: داستان نویس ۶

مترجم در کتاب صوتی حرفه: داستان نویس ۶ توضیح می‌دهد در ۱۰۰ سالی که از شروع داستان‌نویسی مدرن در ایران می‌گذرد، چیزی که بیش از همه مورد غفلت بوده، شناخت اصول داستان‌نویسی به دلیل کمبود منابع است.

در این سال‌ها، نویسنده‌های جوان داخلی با سرعت زیادی وارد بازار ادبیات می‌شوند. مترجم رسالت فعالان حوزهٔ ادبیات را آشناکردن نسل جدید با اصول و مبانی هنر داستان‌نویسی، راه‌ورسم درست نوشتن و درست ارتباط برقرار کردن با مخاطب می‌داند. مجموعهٔ «حرفه: داستان‌نویس» تلاشی در همین مسیر است. این اثر همهٔ مسائل داستان‌نویسی را که جایشان در منابع مکتوب ایرانی خالی است، مطرح می‌کند.

مجموعه حرفه: داستان‌نویس، ۴ جلد دارد اما در کتاب صوتی به بخش‌های بیشتری تقسیم شده است. کتاب صوتی حاضر بخش ششم از این مجموعهٔ ۴جلدی است. در هر جلد مقاله‌های مستقلی از نویسنده‌ها، منتقدان و مدرسان ادبیات داستانی گردآوری شده است.

جلد اول مجموعه، مدخلی است برای کل مجموعه و در آن از اهمیت داستان و نویسندگی به‌عنوان حرفه بحث می‌شود. در جلد دوم و سوم مسائل تکنیکی داستان‌نویسی با مثال‌ و نمونه‌ مطرح شده و جلد چهارم به مسائل تکمیلی داستان‌نویسی مثل ساخت و پرداخت داستان، شگردهای مغفول و بازنویسی و فروش داستان می‌پردازد.

شنیدن کتاب صوتی حرفه: داستان نویس ۶ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به نویسندگی پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

bookman
۱۴۰۳/۰۴/۲۰

با اینکه مؤلف کتاب زاویه دید در مورد زاویه دید در داستان نویسی، کم گفته است.ولی با تمام جوانب،عالی،قابل قبول و مناسب است.و می توان به کاربران عزیز توصیه کرد که با اطمینان خاطر این کتاب صوتی را خرید کنند.و

- بیشتر

زمان

۱ ساعت و ۱۱ دقیقه

حجم

۱۶۳٫۰ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۱ ساعت و ۱۱ دقیقه

حجم

۱۶۳٫۰ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۱۹,۰۰۰
تومان