با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خاموشی و چند داستان درام دیگر  نوشته  محمدعلی سراجق  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خاموشی و چند داستان درام دیگر

کتاب صوتی خاموشی و چند داستان درام دیگر با ترجمهٔ محمدعلی سراجق و سحر مرعشی و با صدای ریحانه حاجی‌علیخانی و هادی شوشتری و میثاق ابطحی و داریوش شمس و افسانه غلافگر و هاجر رهگذر و ندا عسگری و نگار اسماعیلی توسط انتشارات شرکت توسعه محتوای لحن دیگر منتشر شده است.

درباره کتاب صوتی خاموشی و چند داستان درام دیگر

یکی از سبک‌های جدید داستان‌نویسی، چت‌استوری است که هر روز بر تعداد طرفداران آن افزوده می‌شود. بعضی از تحلیل‌گران معتقدند که هیچ بعید نیست روزی این داستان‌های مبتنی بر چت، صنعت چاپ را نیز متأثر کند؛ چرا که مجله، روزنامه، کتاب و ‌نسخه‌های دیجیتال برای مدتی طولانی پیش روی مخاطبان بوده است.

در قالب نوظهور معمولاْ پای یک داستان خیالی در میان است که به شکل گفت‌وگوهای متنی ارائه و خوانده می‌شوند و خواننده را با خود به دل داستان می‌کشانند. جذابیت چت‌استوری برای کاربران از این بابت است که آن‌ها حین خواندنشان به دل یک داستان کشیده می‌شوند.

داستان خاموشی به همراه سه داستان وعده باغ وحش، فروشگاه و ربات همراه به روایت اتفاقاتی در ژانر درام با گفت‌وگوی بین چند نفر می‌پردازد.

شنیدن کتاب‌ صوتی خاموشی و چند داستان درام دیگر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به داستان‌های ژانر درام پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۹٫۸ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۹٫۸ مگابایت