با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بهت‌زده و چند داستان درام دیگر  نوشته  پوریا جارچی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی بهت‌زده و چند داستان درام دیگر

کتاب صوتی بهت‌زده و چند داستان درام دیگر با ترجمه محمدعلی سراجق و پوریا جارچی و سحر مرعشی و صدای رویا حاجی علیخانی و نگار اسماعیلی و ندا عسگری و هادی شوشتری و لیلا سلطانی و افسانه غلافگر و هاجر رهگذر و میثاق ابطحی منتشر شده است.

درباره کتاب بهت‌زده و چند داستان درام دیگر

یکی از سبک‌های جدید داستان‌نویسی، روش چت‌استوری است که هر روز بر تعداد طرفداران آن افزوده می‌شود. بعضی از تحلیل‌گران معتقدند ممکن است روزی این داستان‌های مبتنی بر چت، صنعت چاپ را تغییر دهد؛ چرا که مجله، روزنامه، کتاب و ‌نسخه‌های دیجیتال برای مدتی طولانی پیش روی مخاطبان بوده است.

جذابیت چت‌استوری برای کاربران از این بابت است که آنها حین خواندنشان به دل یک داستان کشیده می‌شوند. بهت زده و قصه، شیفت شب-لارا، مراقبت و دلیلی برای زندگی در ژانر درام با گفتگوی بین چند نفر روایت می‌شود. این کتاب در همان روش گفت‌وگو نوشته شده و با گویندگی چندین نفر روایتی متفاوت و جذاب است.

شنیدن کتاب‌ بهت‌زده و چند داستان درام دیگر دیگر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به داستان‌های درام  پیشنهاد می‌کنیم. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۱۰۵۹۱۲۲
۱۴۰۱/۰۵/۲۸

در کل از هیچ کودوم از این مجموعه کتاب صوتی ها خوشم نیومد. داستانهاشون معمولا ضعیف و قابل حدسه. راوی ها هم یا متوسط یا بد. این سری هم ۵ داستان صوتی کوتاه بود که یکم بهتر بود نسبت به مجموعه

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۷٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۷٫۳ مگابایت