دانلود کتاب صوتی دل به من بسپار اثر سوزانا تامارو با صدای لیلی رشیدی | طاقچه
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی دل به من بسپار اثر سوزانا تامارو

دانلود و خرید کتاب صوتی دل به من بسپار

نویسنده:سوزانا تامارومترجم:بهمن فرزانهگوینده:لیلی رشیدیانتشارات:رادیو گوشه
۳٫۳ از ۱۸ نظر
۳٫۳ از ۱۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دل به من بسپار  نوشته  سوزانا تامارو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی دل به من بسپار

کتاب صوتی دل به من بسپار نوشته سوزانا تامارو و با ترجمه بهمن فرزانه است و با صدای لیلی رشیدی در انتشارات رادیو گوشه منتشر شده است.

درباره کتاب دل به من بسپار 

این کتاب داستان زندگی دختری است که نمی‌داند در کجا ریشه دارد، او حاصل یک رابطۀ زودگذر و از سر لذت است که حس می‌کند به حال خود رها شده است و نمی‌داند از کجا آمده و چه چیزی در گذشته‌اش وجود دارد. او بدون پدر و مادر در کنار مادربزرگ خود بزرگ شده است تا روزی که تنها حامی خود را هم از دست می‌دهد. پس از طریق نامه‌هایی که از مادرش مانده سعی می‌کند این معما را حل کند که از کجا آمده و چرا تنها و بی‌هویت رها شده است. انگیزۀ این سفر در ابتدا خشم و انتقام است. 

دختر راوی داستان به‌دنبال جعبه سیاه زندگی‌اش است، تا بداند در چه مسیری قرار داد، می‌خواهد بداند جعبه سیاه زندگی‌اش و خاطراتی که گذشته‌اش را مشخص می‌کند کجا است. او به‌دنبال کلماتی است که مانند ردپا مسیرش را مشخص کند تا خودش را پیدا کند. 

شنیدن کتاب دل به من بسپار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره سوزانا تامارو

سوزانا تامارو  متولد سال ۱۹۵۷ در شهر تریستۀ ایتالیا به دنیا آمد. برای تلویزیون ایتالیا چند فیلم مستند ساخت و همزمان به نوشتن داستان و رمان پرداخت. در سال ۱۹۸۹ به خاطر رمان «حواس‌پرتی» به شهرت رسید و جایزۀ ادبی «الزا مورانته» را دریافت کرد. در سال ۱۹۹۱ به خاطر رمان «تک‌خوان»، جایزۀ «پِن اینترنشنال» را به دست آورد. «کارا ماتیلدا»، «جان جهان»، «طوطی»، «برو دنبال دلت»، از دیگر آثار او است. در میان این آثار «برو دنبال دلت» پرفروش‌ترین کتاب قرن بیستم ایتالیا بوده است. 

دیگران دریافت کرده‌اند

با صدای لیلی رشیدی

مشاهده همه

نظرات کاربران

مرتضی حاکمی
۱۴۰۲/۰۳/۱۴

خیلی خوب بود. می تونه یه فرد رو با درونش درگیر کنه و به دنبال فلسفه ی هست بودن بفرسته...

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۵ ساعت و ۵۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۲۱٫۹ مگابایت
زمان۰۵ ساعت و ۵۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۲۱٫۹ مگابایت