با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی فرستنده جولیت اثر مری آن شفر

دانلود و خرید کتاب صوتی فرستنده جولیت

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی فرستنده جولیت  نوشته  مری آن شفر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی فرستنده جولیت

کتاب صوتی «فرستنده جولیت» نوشتهٔ مری آن شفر با ترجمهٔ گلناز جواهری و گویندگی علی غفاری و نسترن نجاران در واوخوان منتشر شده است. در بحبوحه ویرانی پس از جنگ طنز‌نویس جوان قصهٔ ما درجست‌وجوی گم‌شده‌ای است که در لندن غبارآلود و خاکستری زمستان سال ۱۹۴۶ نمی‌یابد تا روزی که نامه‌ای از گرنزی به دستش می‌رسد. از این رمان فیلمی نیز با همین عنوان به کارگردانی مایک نول ساخته شده است.

درباره کتاب فرستنده جولیت

کتاب فرستنده جولیت، زندگی آدم‌های یک جزیره است که در چنگال جنگی ویران‌گر گرفتار آمده‌اند. کمبود، گرسنگی، تحقیر، دیدن روزانه‌ٔ جنایات جنگی و ناتوانی از برخورد با آن، زندگی‌شان را تلخ کرده است و از بی‌خبری و محاصره به جان آمده‌اند. مرگ را در دو قدمی خود می‌بینند، اما برای ادامه‌ٔ زندگی به روشی متفاوت روی می‌آورند. به یاری دختری جوان و هنرمند ادبیات را کشف می‌کنند. پدیده‌ای که فقط به بسیاری از پرسش‌هایشان پاسخ نمی‌دهد، بلکه کمکشان می‌کند تا در شب‌های گرسنگی و سرما، امید و میل به زندگی را در خود زنده نگه دارند.

کتاب فرستنده جولیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به علاقه‌مندان به داستان‌های جنگ و داستان‌هایی که در قالب نامه‌نگاری روایت می‌شوند، پیشنهاد می‌شود.

بخشی از کتاب فرستنده جولیت

مگر لذت بردن از آفتاب، شاد بودن در بهار، فکر کردن به آن‌ها که دوستشان داریم، شاد کردنشان و با یاران بودن چیز کمی است؟ تا حالا به ذهنت رسیده که انسان روزگاری روح داشته؟ نه براساس شایعات و از سر عادت. آیا به‌عنوان یک واقعیت مسلم به آن فکر کرده‌ای؟ این درست که زمانه آن وقت‌ها طور دیگری بود، اما به‌راستی حیف است که ما دیگر به‌درستی هیچ شناختی از روحمان نداریم. باید برخیزیم و به‌دنبالش برویم و یا در انتظار مصیبتی دیگر باشیم. دیوانه‌کننده نیست روح را براساس شایعات شناختن و اینکه ما دیگر روانمان را نمی‌شناسیم؟

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۹ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۲۶٫۳ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۹ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۲۶٫۳ مگابایت