با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی وبلاگ نویسی در بازاریابی دیجیتال اثر راس هنبری

دانلود و خرید کتاب صوتی وبلاگ نویسی در بازاریابی دیجیتال

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی وبلاگ نویسی در بازاریابی دیجیتال  نوشته  راس هنبری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب صوتی وبلاگ نویسی در بازاریابی دیجیتال

کتاب صوتی وبلاگ نویسی در بازاریابی دیجیتال اثر راس هنبری و رایان دیس یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه بازاریابی است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب حاضر خلاصه کتاب وبلاگ نویسی در بازاریابی دیجیتال اثر رایان دیس و راس هنبری است. وبلاگ‌نویسی از پرکاربردترین و قدرتمندترین ابزارها در بازاریابی دیجیتال است در وبلاگ یم‌توانید انواع و اقسام محتواهای جذاب را بنویسید و فایل صوتی و فیلم و تصویر ضمیمه ان کنید. وقتی این کارها به‌خوبی انجام شود، وبلاگ کسب‌وکار به بخش بزرگی از فرایند بازاریابی‌ تبدیل می‌شود. اگر به‌درستی انجام نشود آن‌وقت وبلاگ بی‌نتیجه و نتیجه‌ی تلاشتان هیچ خواهد بود.در این کتاب می‌آموزید که چگونه یک بازاریاب وبلگ‌نویس موفق شوید.

شنیدن کتاب وبلاگ نویسی در بازاریابی دیجیتال دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های مدیریت و کسب‌وکار مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۵۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۵٫۹ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۵۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۵٫۹ مگابایت