با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی قدرت لطف خداوند اثر جول اوستین

دانلود و خرید کتاب صوتی قدرت لطف خداوند

نیرویی که شما را به جایی خواهد رساند که به تنهایی قادر به رفتن به آنجا نیستید

۳٫۶ از ۱۲ نظر
۳٫۶ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قدرت لطف خداوند  نوشته  جول اوستین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قدرت لطف خداوند

کتاب صوتی قدرت لطف خداوند نوشته جول اوستین است. این کتاب به شما یاد می‌دهد نیرویی وجود دارد که شما را به جایی خواهد رساند که به تنهایی قادر به رفتن به آنجا نیستید

درباره کتاب قدرت لطف خداوند

با خواندن کتاب قدرت لطف خداوند خواهید دانست چگونه با اعلام باورتان به عشق خداوندی، از لطف و برکت او برخوردار خواهید شد. خواندن این کتاب برای همه کسانی که بدنبال موفقیت و الهام گرفتن در حوزه معنوی هستند، مفید است.

خداوند به شما کمک می‌کند تا آنچه را خودتان به تنهایی نتوانستید محقق کنید بدست بیاورید. خداوند با متبرک ساختن شما کاری می‌کند تا در میان جمع متمایز باشید و حوادث خوبی برایتان رخ بدهد، درحالیکه ظاهرا شایستگی‌شان را نداشتید. لطف خداوند همانند سپری ما را احاطه می‌کند. این یعنی هر جا که بروید، مزیت و توانمندی الهی و کلیدی به همراه داریدکه درهای درست را به رویتان باز می‌کند.

با مرور دلگرمی‌هایی که جول اوستین در این کتاب نوید داده است خواهید دید نیکی و لطف خداوند هر روز شما را ارتقا می‌دهد. او می‌خواهد شما به سطح جدید از تکامل، فراوانی، ارتقا و پیروزی برسید. خداوند شما را فراخوانده، مجزا ساخته و انتخاب کرده تا زندگی سرشار از لطفی متمایز را زندگی کنید. وقتی بدانید که شما را برای بخشیدن برکات خود مجزا کرده است، نیروی لطف او را احساس می‌کنید و بر چالشهایی که نمی‌توانید به تنهایی از پسشان بربیایید، غلبه خواهید کرد.

شما نمی‌توانید به تنهایی چیزی که خداوند برای آینده شما در نظر دارد را به دست بیاورید. خداوند می‌خواهد شما را به مکان‌هایی ببرد که خودتان به تنهایی نمی¬توانید به آنجا برسید. موانعی سر راهتان وجود خواهد داشت که به نظر بسیار بزرگ می‌رسند، رویاهایی که تحقق یافتن‌شان انگار غیرممکن است.

شما برای رفتن به جایی که باید، به کمک نیاز دارید. خبر خوب این است که خداوند چیزی را به شما بخشیده است که باعث می‌شود تا نسبت به دیگران مزیتی داشته باشید و درهایی را برایتان باز می‌کند که نمی‌توانستید به تنهایی بازشان کنید، چیزی که باعث می‌شود در میان جمع، شما ممتاز باشید و به آن لطف می‌گویند. این کتاب به شما کمک می‌کند مرحله به مرحله به قدرت خداوند در زندگی‌تان نزدیک شوید.

شنیدن کتاب قدرت لطف خداوند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال شادی و خوشبختی هستند پیشنهاد می‌‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
(:MnA
۱۴۰۰/۰۹/۱۱

ممنون از انتشارات شادان پژواک ممنون از آقای مهبد قناعت پیشه بهترین گوینده برای کتاب‌های جول اوستین، بدون شک آقای قناعت پیشه هستند و در نهایت ممنون از طاقچه بابت فراهم کردن این امکان برای دسترسی ما ☘🌹

Fatemeh.3f
۱۴۰۰/۰۹/۲۶

فقط چند دقیقه گوش دادم و از نفس گیری های مدام گوینده عصبی شدم،واقعا رو مخه🤦🏿‍♀️

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۸ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۸۶٫۹ مگابایت
زمان۰۸ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۸۶٫۹ مگابایت