با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی فضانوردی که می‌تواند ما را به مریخ برساند اثر کتی واین

دانلود و خرید کتاب صوتی فضانوردی که می‌تواند ما را به مریخ برساند

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی فضانوردی که می‌تواند ما را به مریخ برساند  نوشته  کتی واین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی فضانوردی که می‌تواند ما را به مریخ برساند

فضانوردی که می‌تواند ما را به مریخ برساند یک سخنرانی تد از کتی واین است که با صدای رضا خاکی زمانی می‌شنوید. واین در این سخنرانی با شما درباره مریخ سخن می‌گوید.

تِد (به انگلیسی: TED، مخفف Technology, Entertainment, Design) یک مجموعه همایش جهانی است که توسط بنیاد Sapling که سازمانی غیرانتفاعی خصوصی است، با شعار «ایده‌ها ارزش گسترش دارند»، برگزار می‌شود.

فضانوردی که می‌تواند ما را به مریخ برساند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

فضانوردی که می‌تواند ما را به مریخ برساند را به تمام علاقه‌مندان به مطالعات علمی پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از فضانوردی که می‌تواند ما را به مریخ برساند

آدم‌ها داستان تعریف کردن را دوست دارند –حالا چه در فیلم‌های گیشه‌ای سینما یا چه در کتاب‌های کودکانه– داستان‌هایی که از جرقه‌ی ایده‌ی کوچکی شروع می‌شود. ده‌ها سال تلاش و شکست، به مونتاژ کوتاهی بدل می‌شود که با پیروزی پایان می‌یابد. توماس ادیسون تصور می‌کرد الکتریسیته دنیا را روشن خواهد کرد، به همین خاطر لامپ را اختراع کرد. جان اَتاناسوف از محدودیت ماشین‌حساب‌های اواخر دهه‌ی بیست به ستوه آمده بود، پس ماشین‌حسابی درست کرد که به اختراع اولین کامپیوتر دیجیتالی دنیا انجامید. کِنِدی رئیس‌جمهور وقت ایالات‌متحده آمریکا گفت که باید به ماه سفر کنیم، سپس پول و انرژی به پروژه‌ی فضایی سرازیر شد و نیل آرمسترانگ اولین جهش بزرگ برای آدمی را رقم زد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۵۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۰٫۸ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۵۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۰٫۸ مگابایت