با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی زمان بندی آنچه غیر قابل زمان بندی است اثر مارک مک کورمک

دانلود و خرید کتاب صوتی زمان بندی آنچه غیر قابل زمان بندی است

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زمان بندی آنچه غیر قابل زمان بندی است  نوشته  مارک مک کورمک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی زمان بندی آنچه غیر قابل زمان بندی است

کتاب صوتی زمان بندی آنچه غیر قابل زمان بندی است اثر مارک مک کورمک یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز است. این کتاب با ترجمه سعید خاموش و صدای تایماز رضوانی منتشر شده است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

این خلاصه کتاب صوتی، مهمترین پیشنهادات متن کامل کتاب را شامل می‌شود. 

درباره کتاب زمان بندی آنچه غیر قابل زمان بندی است

موقعیت اضطراری چه یک مشتری عصبانی باشد چه پس دادن کتاب، درباره زمان است. موقعیت‌های اضطراری شما را از جدول زمانتان دور می‌کنند. پس درک این موضوع که چه موضوعی اضطراری است و چه موضوعی نیست خیلی مهم است. چون باید بتوانیم موقعیت اضطراری را درک کنیم و به دیگران هم این موضوع را انتقال دهیم. یک مشکل لزوما بحران نیست، برای کسی که از شما کمک می‌خواهد بهترین راه بحرانی خواندن یک موضوع است. اما درک این موضوع به عهده ما است. این کتاب به شما کمک می‌کند درکی از بحران داشته باشید و بتوانید درمورد آن تصمیم بگیرید. 

شنیدن کتاب زمان بندی آنچه غیر قابل زمان بندی است را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند زندگی با برنامه و موفقی داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۵۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۹٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۵۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۹٫۷ مگابایت