با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی راز و رمز مذاکره اثر داوید بیتون

دانلود و خرید کتاب صوتی راز و رمز مذاکره

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی راز و رمز مذاکره  نوشته  داوید بیتون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی راز و رمز مذاکره

کتاب صوتی راز و رمز مذاکره اثری مشترک از داوید بیتون و استفان لکلر است که با ترجمه مازیار شیرازی و صدای بهادر ابراهیمی منتشر شده است.

درباره کتاب صوتی راز و رمز مذاکره

به توافق رسیدن درباره مقصد سفر، تشویق فرزندان به مرتب کردن وسایلشان، تقاضای افزایش حقوق کردن از رئيس و... خیلی اوقات کارهای دشواری هستند که ممکن است گرفتار یک پروسه معیوب شوند. چون خیلی اوقات متقاعد کردن دیگران دشوار است. ما معمولا به محض این که با مقاومت افراد روبه رو شویم دو نوع عکس العمل نشان می‌دهیم. یا می‌خواهیم به صوت تهاجمی طرف مقابل را متقاعد کنیم و یا به اغوا و فریب‌کاری روی می‌آوریم. هرکدام از طرفین سناریویی می‌سازد تا طرف مقابل را تخریب کند اما راه سومی هم در این میان وجود دارد.

 داوید بیتون و استفان لکلر در این کتاب راه سوم را به شما معرفی می‌کنند. راهی که بر تغییر ذهنیت خودمان و تغییر دیگری تمرکز دارد. نویسندگان این کتاب با نمونه‌ها و تمرین‌های گوناگون یک پروتکل عینی به شما پیشنهاد می‌کنند که نتیجه روان‌شناسی تعهد و تکنیک‌های ارتباط است. با به کار گیری این پروتکل سرانجام به آنچه می‌خواهید خواهید رسید.

شنیدن کتاب راز و رمز مذاکره را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و رشد فردی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۷۷٫۴ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۷۷٫۴ مگابایت