با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پایان

دانلود و خرید کتاب صوتی پایان

هدیه‌ی به اتمام رسیدن اهداف را به خود اعطا کنید

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پایان  نوشته  جان آکاف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی پایان

کتاب صوتی پایان نوشته جان آکاف است. این کتاب با ترجمه رحمت ربیع‌پور و صدای غلامرضا صادقی منتشر شده است. با این کتاب هدیه‌ به اتمام رسیدن اهداف را به خود اعطا کنید.

درباره کتاب پایان

شروع مهم است. آغاز، حائز اهمیت است. چند قدم اول بسیار مهم هستند، اما مهم‌ترین نیستند. طبق مطالعات، ۹۲ درصد از اهدافی که هنگام سال نو تعیین می‌شوند، با شکست مواجه می‌شوند. هر ماه ژانویه، مردم با امید و دلهره شروع می‌کنند، و معتقدند که این سال نو همان سالی است که به واقع برایشان یک شروع جدید است. گرچه سال ۱۰۰ درصد شروع می‌شود، ولی فقط ۸ درصد کارها به پایان می‌رسند.

آیا می‌دانید چه چیز اهمیت بیشتری دارد؟ آیا می‌دانید چه چیزی باعث می‌شود شروع کار، احمقانه و آسان و تقریبا ناچیز به نظر برسد؟ جواب این سوال، "پایان" است.

بیشتر ما بخش عمده‌ی زندگی خود را صرف اما و اگرها می‌کنیم. تصور می‌کنیم، رویا می‌بافیم و امید داریم.

و یک هفته به یک ماه تبدیل می‌شود و یک ماه به یک سال تبدیل می‌شود.

هدف از بین نمی‌رود. ما فکر می‌کنیم که ممکن است غبار زمان آن را بپوشاند و همه چیز را فراموش کنیم، اما این اتفاق نمی‌افتد. هدفی که تحقق نیافته ممکن است کمرنگ شود، اما هرگز تیره و تار نمی‌شود. اهدافی که از پیگیریشان خودداری می‌کنید محو نمی‌شوند، بلکه به شکل اشباحی در می‌آیند که شما را شکار می‌کنند.

اگر می‌خواهید کاری را به اتمام برسانید، باید تمام سعی خود را بکنید تا بلافصله از شر کمال‌گرایی خود خلاص شوید. باید سرگرمی داشته باشید، اهداف خود را نصف کنید، چیزهایی را که می‌خواهید به دست بیاورید و چند فعالیت محدود دیگر که فکر می‌کنید اولویت ندارد را انتخاب کنید.

آغاز کردن سرگرم کننده است، اما آینده به پایان دهنده‌ها تعلق دارد. با این کتاب یاد می‌گیرید کارها را به پایان برسانید.

شنیدن کتاب پایان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به تمام کردن کارها و موفقیت پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۳ ساعت و ۴۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۰۳٫۷ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۴۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۰۳٫۷ مگابایت