زن آقا

دانلود و خرید زن آقا

۳٫۹ از ۲۳ نظر
۳٫۹ از ۲۳ نظر

برای خرید و دانلود   زن آقا  نوشته  زهرا کاردانی‌  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

س. ی. یعقوبی
متن روان با توصیفات و تشبیهات مناسب... یک کتاب خوب برای غیر طلبه ها برای چشیدن و تجربه کوچکی از سختی های تبلیغ و برای طلبه ها برای کسب تجربه هایی ناب و جذاب از زاویه دید زنانه به تبلیغ...
بهار
جالب و روان بود. فرقی نمی کنه مذهبی باشید یا نه. داستان خسته کننده نیست.
مصطفی
خیلی خوب و خواندنی بود این کتاب.
نگار
خیلی دوست داشتم همزاد پنداری کردم با نویسنده وحال وهوای خوبی از روستا توصیف کرده بود و از همه زیباتر وصف بچه ها و دل پاکشون بود.
hmrvt
لطیف بود و دلنشین..
حسینی
من زیاد خوشم نیامد روایت خاصی نبود که جذاب باشه مثل تمام مسافرتهایی که همه ما میریم اتفاق خاصی هم توی اون سفرشون نیفتاده که داستانو جذاب کنه بنظر من در حد کتاب کردن نبود این وقتو ادم میتونه برای یه کتاب تاثیر گذار تر بذاره لحن یکدست و بی هیجان خانم کاردانی که در کل کتاب یکی بود خسته کننده بود و در اخر اینکه چرا از مردم روستا بدون خداحافظی جدا شدند ؟ این توی فرهنگ ما اصلا پسندیده نیست من در کل ارتباط خاصی با کتاب نگرفتم
صــفورا
این اصلا کتاب نبود! انگار دفتر خاطرات یه نفر رو برداشتی و داری میخونی که محتوای خاصی هم نداره. برای من کشش نداشت و جالب نبود.
از دیار غریب
کتاب درباره ی سفر تبلیغی یکی از طلاب است که همسرش آن را روایت می کند. این سفر تبلیغی در یکی از شهرهای جنوب کشور اتفاق می افتد و صفا و صمیمیت مردم جنوب را نشان می دهد. در کل خوب بود ولی احساس میکنم که نویسنده خیلی کش داده بود.
صفحه قبل۱صفحه بعد