نظرات کتاب زندگی من با چه گوارا
کتاب صوتی زندگی من با چه گوارا اثر هیلدا گادئا

دانلود و خرید کتاب صوتی زندگی من با چه گوارا

۴٫۱ از ۴۰ نظر
۴٫۱ از ۴۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زندگی من با چه گوارا  نوشته  هیلدا گادئا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

moonlight🌙
چگوارا اسطوره ی تکرار نشدنی❤️❤️❤️
NbMb
🤯
MAHDI_MW
از چگوارا اسطوره تر رهبر انقلاب هست از هر لحاظی حتی از لحاظ ساعت سخنرانی هم رهبر انقلاب سر تر هستش
علی دشتی مطلق
من دو حق دارم : آزادی و یا مرگ اگر نتوانم یکی را داشته باشم آن یکی را دیگر حتما خواهم داشت. چون هرگز نخواهم توانست مثل یک زندانی زندگی کنم. -ارنستو چه گوارا
من عصبی نیستم
با اینکه از نظر سیاسی و اجتماعی با چگوارا بسیار مخالفم ولی به نظرم یه فرد آرمانی و قوی که برای هدفش کاملا جنگید امد قبل گوش دادن کتاب زیاد این شخصیت نمیشناختم ولی کم کم مجذوب پشت کار و تلاشش شدم. متن کتاب بسیار روانه و به زبان عامیانه ترجمه شده. صدای گوینده بسیار شنیدنیه من که خیلی راضی بودم به نظرم برای کسایی که به سیاست و مبارزه علاقه ای ندارن این کتاب اصلا جذاب نیست .
کاربر ۴۰۲۵۹۵۲
چه دماغی کافر وقلبی مومن داشت .اعمال او مقبول خداوند رحیم باد ایستادگی در مقابل استکبار انهم انترناسیونالیستی نشان از ایمان او به بی نهایت است. ازخداوند خاضعانه برای غفرانش طلب بخشش مسیلت دارم .
کاربر ۲۲۳۹۳۲۶
عامیانه😉😉نه آمیانه
سبحان شفیعی
نویسنده کتاب خانم گادئا که همسر ارنستو هم بودند سهم زیادی در زندگیه انقلابی ارنستو داشتند تا انجا که حتی او بود که ارنستو را با کوبایی ها اشنا کرد و ادامه ماجرا که حتما می‌دانید. چگورا همیشه در قلب من خواهد بود.شخصی که همواره حامی محرومان در مقابل امپریالسم بود،در اخر هم تشکر از خانم احمدی بابت گویندگی کم نقص و زیباشون
کاربر ۵۵۴۱۴۲۱
یادش همیشه جاودان
کاربر ۶۰۷۵۱۹۷
محتوای کاملا ایدولوژیک خارج از مفهوم
صفحه قبل
۱
صفحه بعد