با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حکایت های تلخ و شیرین

دانلود و خرید کتاب حکایت های تلخ و شیرین

۳۱۴ خاطره و حکایت از زبان امام خمینی (ره)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حکایت های تلخ و شیرین  نوشته  مساجد شش‌گانه جنوب تهران  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حکایت های تلخ و شیرین

کتاب حکایتهای تلخ و شیرین شامل ۳۱۴ خاطره و حکایت از زبان امام خمینی (ره) است که در موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت به چاپ رسیده است.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت از ابتدای سال ۱۳۷۲ پس از هشدارهای هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر وجود تهاجم گسترده فرهنگی علیه انقلاب اسلامی و باورهای اسلام ناب، تأسیس شد تا با حضور در عرصه فرهنگی، به اندازه توان خود، در گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی و پیام آن و نیز در افشای ترفندهای فرهنگی دشمنان و عوامل آنان، بكوشد و وظیفه خود را انجام دهد.

این مؤسسه موفق شده است در زمینه تبیین و نشر رهنمودها و اندیشه حضرت امام خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی، و رهبر معظم انقلاب اسلامی، خلف صالح امام خمینی (ره)، قدم‌هایی بردارد و همچنین نسبت به بررسی، پژوهش، تدوین و نشر موضوع‌هایی كه مورد اشاره و مطالبه آنان بوده است اقدام کند. تاریخ معاصر ایران و مسائل و جریانات روز، از جمله مطالبات رهبری بوده‌اند كه مؤسسه با اهتمام ویژه‌ای آنها را دنبال كرده است.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت در سه گروه سنّی: كودكان، نوجوان، جوانان و عموم به نشر نتایج بررسی‌ها و پژوهش‌های خود اقدام كرده است.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت، در سال ۱۳۸۸، در سی سالگی پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان ناشر برگزیده در نشر فرهنگ انقلاب در سی سال انقلاب اسلامی برگزیده شد و در سال ۱۳۸۹ ناشر برگزیده بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران شد. این مؤسسه همچنین در همین سال به عنوان ناشر برگزیده سیزدهمین جشنواره انتخاب كتاب دوسالانه دفاع مقدس معرفی شد.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت در سال ۱۳۹۳ در جشنواره بزرگداشت حماسه ۹ دی از سوی ستاد پاسداشت حماسه ماندگار ۹ دی ( همایش ملی علمداران بصیرت ) به عنوان ناشر برگزیده در حوزه كتاب مورد تجلیل قرار گرفت.

موسسه فرهنگی هنری قدرولایت در سال‌های ۱۳۹۲ و ۱۳۹۵در چهارمین و هفتمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس برگزیده شد. همچنین در هفدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس به عنوان خادم نشر تهران انتخاب شد.

همچنین موسسه قدرولایت در جشنواره شهید سید علی اندرزگو در سال ۱۳۹۶ به عنوان برگزیده انتخاب شد.

 درباره کتاب حکایت های تلخ و شیرین

تاریخ معلم انسان‌هاست، اگر با صداقت و حقیقت همراه باشد. امام خمینی در طول عمر با برکت خود، اتفاقات و رخدادهای زیادی را ملاحظه و مشاهده کردند که بیان آنها، آگاهی‌های لازم برای مردم بویژه جوانان را فراهم می‌آورد. آشنایی با تاریخ معاصر و نقش شخصیت‌ها و جریان‌های مختلف در آنها، حاوی درس‌ها و عبرت‌های زیادی برای ادامه راه انقلاب و ممانعت از افتادن به دام توطئه‌های رنگارنگ دشمنان است.

از ویژگی‌های برجسته این اثر می‌توان به بیان خاطره‌ای حوادث و وقایع تاریخ معاصر، ارائه توضیحات لازم بصورت پاورقی و انتخاب تصاویر و طرحهای مناسب و مرتبط با خاطره‌ها اشاره کرد.

 خواندن کتاب حکایت های تلخ و شیرین را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به خاطرات و حکایات آموزنده بزرگان و همچنین دوست‌داران تاریخ معاصر ایران.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۳/۱۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۲۴۸-۸۲-۳
تعداد صفحات۳۶۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۳/۱۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۲۴۸-۸۲-۳