با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پهنه بندی عوامل بیوفیزیکی مؤثر بر تولید محصولات کشاورزی و آسیب پذیری محیط های روستایی

دانلود و خرید کتاب پهنه بندی عوامل بیوفیزیکی مؤثر بر تولید محصولات کشاورزی و آسیب پذیری محیط های روستایی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پهنه بندی عوامل بیوفیزیکی مؤثر بر تولید محصولات کشاورزی و آسیب پذیری محیط های روستایی  نوشته  محمدکیا کیانیان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پهنه بندی عوامل بیوفیزیکی مؤثر بر تولید محصولات کشاورزی و آسیب پذیری محیط های روستایی

کتاب پهنه بندی عوامل بیوفیزیکی مؤثر بر تولید محصولات کشاورزی و آسیب پذیری محیط های روستایی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان و پژوهشگران رشته مهندسی کشاورزی است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از حدود ۵۰۰ نفر هیات علمی در دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

خواندن کتاب پهنه بندی عوامل بیوفیزیکی مؤثر بر تولید محصولات کشاورزی و آسیب پذیری محیط های روستایی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی دانشجویان و پژوهشگران مهندی کشاورزی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۳ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۳/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۹۴۰-۶۴-۰
تعداد صفحات۱۳۳صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۳/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۹۴۰-۶۴-۰