با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قرمز قرمز قرمز

دانلود و خرید کتاب قرمز قرمز قرمز

قصه‌های دوستی ۱

۳٫۸ از ۶ نظر
۳٫۸ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قرمز قرمز قرمز  نوشته  والری گرباچف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب قرمز قرمز قرمز

کتاب قرمز قرمز قرمز داستانی از مجموعه قصه های دوستی نوشته والری گورباچف است. داستانی که کودکان را در یک ماجراجویی بزرگ به صرف پیدا کردن یک چیز قرمز دعوت می‌کند. چیزی که هیچکس به جز لاکپشت نمی‌داند چیست!

کتاب چ، واحد کودک و نوجوان نشر چشمه، این اثر را با ترجمه شیوا حریری منتشر کرده است. 

مجموعه قصه‌ های دوستی داستان‌هایی برای کودکان است که در ۸ جلد منتشر شده است. تصویرگری و نویسندگی ۶ جلد از این کتاب‌ها را والری گرباچف انجام داده و دو جلد را کارول روت انجام داده است. داستان‌های این مجموعه بسیار آموزنده و جذاب‌اند و هرکدام درسی از زندگی به کودکان می‌دهند.

درباره کتاب قرمز قرمز قرمز

کتاب قرمز قرمز قرمز داستانی از مجموعه قصه های دوستی است. والری گورباچف نویسنده و تصویرگر این داستان، از بچه‌ها دعوت می‌کند تا همراه او شوند و یک ماجراجویی بزرگ را تجربه کنند.

لاکپشت به دنبال چیز قرمزی است که هیچ‌کس نمی‌داند چیست. همه از او می‌پرسند: لاک‌پشت کجا می‌روی؟ او که حسابی عجله دارد، می‌گوید: «می‌روم یک چیز قرمز ببینم؛ قرمزِ قرمز قرمز» همه می‌خواهند بدانند لاک‌پشت دنبال چه چیز قرمزی است؟ شاید گل‌های قرمز راکون باشد؟ یا هندوانه‌ آبدار خرگوش؟ یا جوراب‌های بز؟ ممکن است سقف خانه روباه باشد؟ یا شاید هم ماشین آتشنشانی؟ حتی ممکن است کشتی و جلیقه‌های نجاتش باشد. 

خلاصه هر کسی حدسی می‌زند اما لاکپشت خیال همه را راحت می‌کند. او به دنبال چیز قرمز دیگری است. این می‌شود که همه دنبال او راه می‌افتند تا آن چیز قرمز مرموز را پیدا کنند. به نظر شما آن چیز قرمز چیست؟ 

کتاب قرمز قرمز قرمز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب قرمز قرمز قرمز داستان جذابی برای تمام خردسالان و کودکان دارد.

درباره والری گرباچف

والری گرباچف نویسنده مجموعه قصه‌های دوستی، در ژوئن سال ۱۹۴۷ در کشور اکراین به دنیا آمده است. او تا به حال کتاب‌های زیادی برای کودکان نوشته و تصویرگری کرده است. او می‌گوید: «از وقتی به خاطر دارم عاشق نقاشی کشیدن بودم. پدرم دوست داشت، ریاضی بخوانم، اما انتخاب من هنر بود.»

گرباچف مدت‌ها است که در نیویورک زندگی می‌کند. از کتاب‌های دیگر او که به فارسی ترجمه شده می‌توان به «نیکی و روز بارانی»، «قرمز قرمز قرمز»، «روزی که مولی پرواز کرد»، «کی امشب به من شب بخیر می‌گوید»، «نیکی و هدیه هیجان انگیز تولد» و «شبی که خرگوش کوچولو خوابش نمی‌برد» اشاره کرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
G.H.M
۱۴۰۰/۰۳/۲۹

استقلالی ام🙄

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۰۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۶۲-۷۶۲-۱
تعداد صفحات۴۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۰۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۶۲-۷۶۲-۱