با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
علاءالدین و چراغ جادو

دانلود و خرید کتاب علاءالدین و چراغ جادو

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب علاءالدین و چراغ جادو  نوشته  مونی لیم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب علاءالدین و چراغ جادو

کتاب علاءالدین و چراغ جادو نوشته مونی لیم است که با ترجمه بنفشه کاظمی منتشر شده است. کتاب علاءالدین و چراغ جادو داستانی مشهور است با تصاویری جذاب که کودکان را به دنیای قصه می‌برد.

درباره کتاب علاءالدین و چراغ جادو

روزی روزگاری، زن بیوه فقیری با پسرش زندگی می‌کرد. نام پسر علاءالدین بود. او خیلی دوست داشت خیالبافی کند. مادرش همیشه به او توصیه می‌کرد، برود و شغلی پیدا کند، اما علاءالدین اصلا ً به حرف‌های مادرش گوش نمی‌داد. یک روز، مردی به خانه‌شان آمد. مرد دروغگو به آنها گفت که عموی علاءالدین است. علاءالدین و مادرش هم حرف‌های مرد را باور کردند و مرد را به خانه‌شان راه دادند و از او پذیرایی کردند. مرد از علاءالدین خواست به او کمک کند تا به غاری بروند و چراغی قدیمی را پیدا کند. علاءالدین قبول کرد. آنها با هم به غاری رفتند. مرد حلقه‌ای به علاءالدین داد و به او گفت: هر وقت احساس خطر کردی، این حلقه را بردار و به آن دست بزن.  علاءالدین چراغ را پیدا کرد و عموی علاءالدین به او گفت که چراغ را به او بدهد، ولی علاءالدین این کار را نکرد. عموی علاءالدین او را در غار زندانی کرد و از آنجا رفت. حالا او باید راه نجاتی پیدا کند.

خواندن کتاب علاءالدین و چراغ جادو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکان علاقه‌مند به داستان پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۰۲
شابک‫‭۹۷۸-۶۲۲-۶۴۲۸-۷۹-۸
تعداد صفحات۱۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۰۲
شابک‫‭۹۷۸-۶۲۲-۶۴۲۸-۷۹-۸