لارنگولوژی ۲ (2020)

دانلود و خرید کتاب لارنگولوژی ۲ (2020)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب لارنگولوژی ۲ (2020)  نوشته  فاطمه شجاع صفت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب لارنگولوژی ۲ (2020)

کتاب لارنگولوژی ۲ (2020) نوشته دکتر فاطمه شجاع صفت مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس لارنگولوژی ۲ (2020) است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب لارنگولوژی ۲ (2020) شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب لارنگولوژی 2 (2020)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب لارنگولوژی ۲ (2020) با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب لارنگولوژی ۲ (2020) مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب لارنگولوژی ۲ (2020)

مطالعه کتاب لارنگولوژی ۲ (2020) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۲۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۸۱۵-۴-۴
تعداد صفحات۳۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۲۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۸۱۵-۴-۴