با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جناب آقای ترابی، از ته دل متاسفم!

دانلود و خرید کتاب جناب آقای ترابی، از ته دل متاسفم!

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جناب آقای ترابی، از ته دل متاسفم!  نوشته  هومان فتحی لقمان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جناب آقای ترابی، از ته دل متاسفم!

کتاب جناب آقای ترابی، از ته دل متاسفم! داستانی با ترجمه هومان فتحی لقمان است. فکر می‌کنید اگر یک مار را به کتابخانه ببرید چه اتفاقی می‌افتد؟ این داستان جواب شما را می‌دهد. 

دختر کوچولو یک مار را همراه خودش به کتابخانه می‌برد. او این مار را با پول توجیبی یک ماهش از یکی از دوستانش خریده است و هدفش هم از بردن این مار به کتابخانه این است که ببیند این مار، از کدام گونه مارها است؟ اصلا مار را همراه خودش به داخل نمی‌برد اما چون نمی‌تواند کتاب‌های مرجع را از کتابخانه بیرون بیاورد، مجبور می‌شود که مار را به داخل ببرد... اما خب یک مار توی کتابخانه اصلا چیز جالبی نیست و کلی خرابکاری به بار می‌آورد!

این داستان جالب امکان خوبی برای گفتگو کردن والدین را با کودکان فراهم می‌آورد. والدین و مربیان هم می‌توانند داستان را بخوانند و از ماجراهای آن بخندند و هم می‌توانند درباره مفاهیم مختلفی مانند مسئولیت پذیری، اجازه گرفتن، احترام به قوانین و ... با کودکان خود گفتگو کنند. 

کتاب جناب آقای ترابی، از ته دل متاسفم! را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن کتاب جناب آقای ترابی، از ته دل متاسفم! را به تمام بچه‌ها پیشنهاد می‌کنیم. مربیان و والدین هم می‌توانند از این داستان برای گفتگو کردن با کودکان کمک بگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۱۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۳۳۶-۵۰-۵
تعداد صفحات۱۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۱۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۳۳۶-۵۰-۵