با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آینده مدارس و تربیت معلم فنلاند

دانلود و خرید کتاب آینده مدارس و تربیت معلم فنلاند

فنلاند چگونه فنلاند شد؟

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آینده مدارس و تربیت معلم فنلاند  نوشته  ادواردو آندره  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آینده مدارس و تربیت معلم فنلاند

کتاب آینده مدارس و تربیت معلم فنلاند اثری از پروفسور ادواردو آندره است که با ترجمه ابوالفضل بختیاری، فاطمه محمدی و اکرم شبان می‌خوانید. این کتاب قرار است به یک پرسش مهم در زمینه تعلیم و تربیت و همچنین کشور فنلاند پاسخ دهد: فنلاند چگونه فنلاند شد؟

درباره کتاب آینده مدارس و تربیت معلم فنلاند

آموزش و پرورش نسل جوان یکی از راه‌های سرمایه گذاری کشورها برای نسل‌های آینده است. هر جامعه‌ای با کمک نیروی جوان خود و با استفاده از ابزار تعلیم و تربیت می‌تواند نسلی را پرورش دهد که در آینده کشور و همچنین پیشرفتش نقش مهمی ایفا کند. اما آیا تمام نظام‌های آموزشی موفق شده‌اند این جایگاه را به دست بیاورند؟ چرا در برخی از کشورها می‌توان به چشم پیشرفت را دید و برخی دیگر درجا می‌زنند؟ آیا برای ایجاد یک نظام آموزشی لازم است که به نیازهای جوانان هم توجه شود یا باید مسایل دیگر را در اولویت قرار داد؟ 

به گفته کارشناسان آموزش و پرورش و افراد بیشماری که در ۱۵ سال گذشته از مدارس فنلاند بازدید کرده‌اند، این کشور و مدارسش به یکی از پدیده‌های جهانی در عرصه آموزش‌ و پرورش تبدیل شده است. اما سوال اصلی این است که این مدارس چه روشی آموزشی را در پیش گرفته‌اند که موفق شدند به چنین جایگاهی برسند؟

فنلاند را به عنوان بهترین نظام آموزشی دنیا می‌شناسند. نظام آموزشی کشور فنلاند بر پایه نظام یادگیری پدیده محور بنا شده است و به همین دلیل است که آموزش‌ها متناسب با نیاز دانش‌آموزان پیش می‌رود. این روش از سال ۲۰۱۶ اجرایی شده است. همچنین مدارس شهریه‌ای از خانوده‌ها دریافت نمی‌کنند و تمام خدمات آموزشی رایگان ارائه می‌شود. 

کتاب آینده مدارس و تربیت معلم فنلاند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب آینده مدارس و تربیت معلم فنلاند اثری عالی برای تمام کسانی است که به مطالعه کتاب‌های در زمینه آموزش و پرورش و نظریه‌های آموزشی علاقه دارند.  

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۹۶-۳۶-۹
تعداد صفحات۲۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۹۶-۳۶-۹