با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آقای ارمغان

دانلود و خرید کتاب آقای ارمغان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آقای ارمغان  نوشته  بهرام افراسیابی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آقای ارمغان

کتاب آقای ارمغان نوشته بهرام افراسیابی است. این کتاب روایتی جذاب است از یک خانواده در شیراز. نویسنده سعی کرده است در کتاب آقای ارمغان شیرازی صحبت کردن شخصیت‌ها را نشان دهد.

درباره کتاب آقای ارمغان

کتاب درباره یک خانواده در شیراز است، آقار ارمغان و همسرش به همراه چهار فرزندشان زندگی می‌کنند. یک دختر بزرگ و سه پسر. مریم دختر بزرگ است و مرتضی پسر بزرگ. مجید و محسن دو پسر شر خانواده هستد که همیشه دردسر درست می‌کنند. داستان در خانه شروع می‌شود، زمانی که همه منتظرند تا آقای ارمغان از سر کار بیاید و شام بخورند، همه چیز به نظر طبیعی است اما هرچه منتظر می‌مانند مرد نمی‌آید. مادر سعی می‌کند بچه‌ها را سرگرم کند و اجازه نمی‌دهد غذا بخورند. همه چیز از همان شب آغاز می‌شود...

خواندن کتاب آقای ارمغان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی پیشنهاد می‌کنیم

درباره بهرام افراسیابی

بهرام افراسیابی متولد ۲۰ آبان ۱۳۲۰ در شهر شیراز در محل دروازۀ کازرونی دولت به دنیا آمد. بهرام افراسیابی از کودکی به دو چیز عشق می‌ورزید. موسیقی و کتاب؛ هرچند هیچ یک از این دو به راحتی در دسترس وی قرار نمی‌گرفت اما او تا آنجا که می‌توانست آن‌ها را به دست می‌آورد. به گفتۀ خودش «این دو در تمام طول زندگی بهترین انیس و مونسم شدند و هستند.» افراسیابی دوران ابتدایی را در دبستان سلطانی شیراز -که مدرسه‌ای سنتی و قبلاً متعلق به یکی از افراد بانفوذ بوده و آن را وقف کرده بود- گذراند و سال آخر دبیرستان را هم در همان مدرسه به پایان رساند. بعد از گذراندن دوران دبیرستان و طی کردن خدمت سربازی، به آلمان رفت و از آنجا به اتریش رفت و در دانشگاه «اینسبورگ» مشغول به تحصیل شد. بعد از خواندن دروس فلسفه، برای تکمیل زبان آلمانی به وین رفت و به دلیل علاقه‌مندی به فراگیری زبان، عازم لندن شد و مدت ۶ سال در کالج لندن انگلستان به فراگیری زبان انگلیسی و زبان‌شناسی پرداخت. سپس به ایران بازگشت و در سال ۱۳۵۵ در مقطع کارشناسی ارشد در همان رشته وارد دانشگاه تهران شد. آن سال‌ها که مصادف با پیروزی انقلاب اسلامی بود جوّ انقلاب او را در بستری که سال‌ها در ذهنش موج می‌زد، قرارداد و با نگارش نخستین کتابش -که بسیار با اقبال رو به رو شد - همۀ زندگی‌اش را صرف نگارش کتاب کرد و آنچه را می‌خواست، به دست آورد و سیراب شد. نگارش حاصل این تلاش مستمر، نزدیک به یکصد عنوان تألیف و ترجمه با موضوعات تاریخی، سیاسی، رمان و انواع ترجمه است.

افراسيابی داستان نويس و مترجم، علاوه بر تاليف رمان های تاريخي تمامی آثار آگاتا كريستی را نيز ترجمه كرده است. آثار افراسيابی بيشتر متعلق به مباحث تاريخی و شخصيت های تاريخ ايران زمين می‌باشد. از جمله آثار داستانی او به موارد زير ميپی توان اشاره كرد: رمان تاريخی سقوط امپراتوری مغول (سلطانيه در آتش)، ایران همیشه جاوید: قبل از سکوت مدائن، هوسهای امپراتور، همسران شاه و هزار و یک شب. وی همچنين در زمينه ادبيات داستانی هم به پژوهش پرداخته است، مانند كتاب نقد و بررسی ساختار مجموعه آثار آگاتا كريستی.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۴۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۷۷/۰۲/۲۰
شابک۹۶۴-۹۰۱۳۶-۳-۶
تعداد صفحات۶۴۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۷۷/۰۲/۲۰
شابک۹۶۴-۹۰۱۳۶-۳-۶