با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پرسش ها و پاسخ های تاریخی (جلد سوم)

دانلود و خرید کتاب پرسش ها و پاسخ های تاریخی (جلد سوم)

درباره زندگانی معصومان (ع) از امام سجاد (ع) تا پایان غیبت صغری

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پرسش ها و پاسخ های تاریخی (جلد سوم)  نوشته  مهدی پیشوایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب پرسش ها و پاسخ های تاریخی (جلد سوم)

جلد سوم پرسش ها و پاسخ های تاریخی درباره زندگانی معصومان (ع) از امام سجاد (ع) تا پایان غیبت صغری است که در دفتر نشر معارف به چاپ رسیده است.

دفتر نشر معارف وابسته به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‏‌ها، در سال ۱۳۷۶ تأسیس شد و در سال ۱۳۷۹ به صورت رسمی آغاز به کار کرد. این انتشارات تلاش می‌کند از دریچه اسلام ناب به بازخوانى، بررسى، نقد و تولید اندیشه در عرصه‌هاى مختلف بپردازد.

از جمله این فعالیت‏‌ها می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان به چاپ بیش از ۱۱۰۰عنوان کتاب در زمینه دروس معارف اسلامى دانشگاه‌ها، اندیشه‏‌های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبرى، پرسش‌ها و پاسخ‌هاى دانشجویى، معارف قرآن و اهل‏ بیت (ع)، دین‌پژوهى، اخلاق و عرفان، انقلاب اسلامى و تاریخ معاصر، مسائل جهان اسلام، غرب‏‌شناسی، شبهات فکری و عقیدتی، مسایل تاریخی و فلسفی، علوم انسانی، مسائل تربیتى، زن، خانواده و نقد فمینیسم و… اشاره کرد.

نشر معارف اخیراً نیز گام‌‏هایی در حوزه ادبیات داستانی برداشته است. این انتشارات با راه ‏اندازی ۳۰ مرکز فروشگاهی با عنوان تجاری «پاتوق کتاب» و همچنین برگزاری ۱۲ دوره مسابقات کتابخوانی «پویش روشنا» در سطح ملی، توانسته است گام‏‌های مفید و موثری در توزیع و ترویج کتابخوانی کشور بردارد.

آنچه این روزها بیش از هرچیز دغدغه نسل انقلابی است آشنایی جوانان و دانشجویان با حقیقت دین و معارف اسلام است، انتشارات در این زمینه پیشرو است و تلاش دارد پاسخی علمی و دینی برای تمام سوالات این نسل داشته باشد.

درباره کتاب پرسش ها و پاسخ های تاریخی (جلد سوم)

 کتاب پیش رو به مهم‌ترین پرسش‌های تاریخی درباره زندگانی ائمه از امام سجاد تا پایان غیبت صغری و برخی دیگر از مسائل مهم تاریخی می‌پردازد. در دو جلد قبل این اثر نیز به ۴۰۰ پرسش در عرصه تاریخ پیامبر اکرم و ائمه تا شهادت امام حسین (ع) پاسخ داده شده است. 

 خواندن کتاب پرسش ها و پاسخ های تاریخی (جلد سوم) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به تاریخ اسلام و زندگی ائمه اطهار مخاطبان این کتاب‌اند.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۰۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۳۱-۲۸۲-۲
تعداد صفحات۲۳۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۰۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۳۱-۲۸۲-۲