با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زمزم عشق

دانلود و خرید کتاب زمزم عشق

شرح مفاهیم عرفانی در نیایش های شهید چمران

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زمزم عشق  نوشته  اسماعیل منصوری لاریجانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زمزم عشق

کتاب زمزم عشق نوشته اسماعیل منصوری است. کتاب شرح مفاهیم عرفانی در نیایش های شهید چمران است. نیایش‌های عرفانی شهید دانشمند دکتر مصطفی چمران، برای عاشقان معرفت، گنجینه بسیار ارزشمند است.

درباره کتاب زمزم عشق

مصطفی چمران ساوه‌ای متولد ۱۰ مهر ۱۳۱۱ – ۳۱ خرداد ۱۳۶۰ مشهور به دکتر چمران، فیزیک‌دان، سیاستمدار (عضو شورای مرکزی نهضت آزادی ایران)، وزیر دفاع ایران در دولت مهدی بازرگان و دولت موقت شورای انقلاب از همراهان موسی صدر در تشکیل جنبش لبنان، نماینده دوره اول مجلس شورای اسلامی، از فرماندهان ایران در جنگ ایران و عراق  است. ایشان بنیان‌گذار ستاد جنگ‌های نامنظم در جریان جنگ ایران و عراق بود در جریان جنگ ایران و عراق، وی یکی از فرماندهان ایران بود. چمران با شروع جنگ، به اهواز رفت و ستاد جنگ‌های نامنظم را تاسیس کرد. 

 از دیگر کارهای مهم او هماهنگی بین نیروهای ارتش، سپاه و نیروهای داوطلب مردمی بود که در منطقه حضور داشتند. مصطفی چمران در ۳۱ خرداد ماه ۱۳۶۰ در مسیر دهلاویه-سوسنگرد بر اثر اصابت ترکش خمپاره به پشت سرش در ۴۹ سالگی کشته شد. این کتاب نیایش‌های ایشان را گردآوری کرده است. 

خواندن کتاب زمزم عشق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به سخنان این شهید بزرگوار و جویندگان معرفت پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۳/۱۲/۲۶
شابک۹۶۴-۵۹۱۲-۵۵-۵
دسته بندی
تعداد صفحات۲۴۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۳/۱۲/۲۶
شابک۹۶۴-۵۹۱۲-۵۵-۵