اطفال ۳ (2020)

دانلود و خرید کتاب اطفال ۳ (2020)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اطفال ۳ (2020)  نوشته  فاطمه شجاع صفت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اطفال ۳ (2020)

کتاب اطفال۳ (2020) نوشته دکتر فاطمه شجاع صفت مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به دروس پزشکی اطفال است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب اطفال۳(2020) شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است. 

درباره کتاب اطفال۳ (2020)

 مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب اطفال۳ (2020) با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب اطفال۳ (2020) مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است. 

خواندن کتاب اطفال۳ (2020) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب اطفال۳ (2020) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۹۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۴۵۰-۱-۰
تعداد صفحات۳۹۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۴۵۰-۱-۰