سبک زندگی پیامبر اعظم (ص)

دانلود و خرید کتاب سبک زندگی پیامبر اعظم (ص)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سبک زندگی پیامبر اعظم (ص)  نوشته  مصطفی دلشاد تهرانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سبک زندگی پیامبر اعظم (ص)

کتاب سبک زندگی پیامبر اعظم (ص) اثری از مصطفی دلشاد تهرانی است که در در دفتر نشر معارف به چاپ رسیده است. این اثر، پژوهشی جامع و کامل بر زندگی حضرت محمد (ص) است و ابعاد مختلف زندگی ایشان را مورد بررسی قرار می‌دهد. 

درباره کتاب سبک زندگی پیامبر اعظم (ص)

حضرت محمد (ص)، پیامبر دیانت اسلام هستند. ایشان از سوی خداوند مبعوث و برگزیده شدند تا پیام خداوند را به انسان‌ها برسانند و آنان را به یکتاپرستی و ترک بت پرستی دعوت کنید. دیانت اسلام دیانت مهر و محبت و یگانگی است و تاکید بر دوست داشتن همگام دارد. 

حضرت محمد (ص) در ابتدای راه خود با مسائل و مشکلات بسیاری روبه‌رو شدند. اما به یاری خداوند و با کمک یاران و اصحابشان موفق شدند تا بر مشکلات نیز فائق آیند. پرچم یکتاپرستی را در کشور عربستان بلند کنند و پیامشان را به گوش جهانیان برسانند. 

دیانت اسلام دیانتی جهانی است و نگاه تمام پیروان آن به حضرت محمد (ص) است. بنابراین لازم است تا با سبک زندگی ایشان و همچنین دیدگاهشان درباره مسائل مختلف آشنا شویم. دیدگاهی که در رفتار و کردار ایشان تجلی پیدا می‌کند و بازتابی از آن را می‌توان در زندگی روزمره ایشان و در حین سروسامان دادن به فعالیت‌های مختلف و اداره امور کشور، دنبال کرد. 

مصطفی دلشاد تهرانی در کتاب سبک زندگی پیامبر اعظم (ص) با نگاهی جامع زندگی و فعالیت‌های پیامبر را مورد بررسی قرار داده است. این اثر ابتدا نگاهی به زندگی و سبک زندگی در عرصه جاهلیت انداخته است و سپس با بررسی سبک زندگی پیامبر، به مقایسه تفاوت‌های آن پرداخته است. سپس دیدگاه‌های پیامبر را در زندگی فردی، اجتماعی، مدیریتی، خانوادگی و سیاسی کاوش کرده است

دفتر نشر معارف وابسته به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‏‌ها، در سال ۱۳۷۶ تأسیس شد و در سال ۱۳۷۹ به صورت رسمی آغاز به کار کرد. این انتشارات تلاش می‌کند از دریچه اسلام ناب به بازخوانى، بررسى، نقد و تولید اندیشه در عرصه‌هاى مختلف بپردازد. از جمله این فعالیت‏ها می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان به چاپ بیش از ۱۱۰۰عنوان کتاب در زمینه دروس معارف اسلامى دانشگاه‌ها، اندیشه‏‌های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبرى، پرسش‌ها و پاسخ‌هاى دانشجویى، معارف قرآن و اهل‏ بیت (ع)، دین‌پژوهى، اخلاق و عرفان، انقلاب اسلامى و تاریخ معاصر، مسائل جهان اسلام، غرب‏شناسی، شبهات فکری و عقیدتی، مسایل تاریخی و فلسفی، علوم انسانی، مسایل تربیتى، زن، خانواده و نقد فمینیسم و… اشاره کرد. نشرمعارف اخیراً نیز گام‏هایی در حوزه ادبیات داستانی برداشته است. این انتشارات با راه ‏اندازی ۳۰ مرکز فروشگاهی با عنوان تجاری «پاتوق کتاب» و همچنین برگزاری ۱۲ دوره مسابقات کتابخوانی «پویش روشنا» در سطح ملی، توانسته است گام‏های مفید و موثری در توزیع و ترویج کتابخوانی کشور بردارد.

آنچه این روزها بیش از هرچیز دغدغه نسل انقلابی است آشنایی جوانان و دانشجویان با حقیقت دین و معارف اسلام است، انتشارات در این زمینه پیشرو است و تلاش دارد پاسخی علمی و دینی برای تمام سوالات این نسل داشته باشد.

کتاب سبک زندگی پیامبر اعظم (ص) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب سبک زندگی پیامبر اعظم (ص) را به تمام عاشقان حضرت محمد (ص) و تمام کسانی که دوست دارند بینش کاملی نسبت به زندگی پیامبر اسلام داشته باشند، پیشنهاد می‌کنیم.  

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۱۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۳۱-۹۳۳-۳
تعداد صفحات۲۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۱۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۳۱-۹۳۳-۳