با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ساچیکو یعنی شادی

دانلود و خرید کتاب ساچیکو یعنی شادی

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ساچیکو یعنی شادی  نوشته  کیمیکو ساکایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ساچیکو یعنی شادی

کتاب ساچیکو یعنی شادی نوشته کیموکو ساکایی است که با ترجمه حمیدرضا شاه‌آبادی است که توسط کانون پرورش فکر کودکان و نوجوانان منتشر شده است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که در سال ۱۳۴۴ پایه‌گذاری شد، گسترده ترین شبکه کتابخانه‌های کودکان و نوجوانان را دارد و از برجسته‌ترین تولیدکنندگان کتاب کودک است. این سازمان علاوه بر کتاب، محصولات فرهنگی دیگری مانند فیلم و سرگرمی‌های سازنده و موسیقی نیز برای کودکان تولید می‌کند.

درباره کتاب ساچیکو یعنی شادی

این کتاب ماجرای دختر کوچکی به نام ساچیکو است که مادربزرگش آلزایمر دارد. او از دست مادربزرگش عصبانی است که او را به یاد نمی‌آورد و مادرش هم مدام از او می‌خواهد مواظب مادربزرگش باشد. 

کتاب ساچیکو یعنی شادی به کودکان درک بهتری از بیماری آلزایمر می‌دهد و کمک می‌کند افراد پیر را بهتر درک کنند.

خواندن کتاب ساچیکو یعنی شادی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکانی که داستان دوست دارند پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب  ساچیکو یعنی شادی

غروب‌ها را دوست ندارم، حتی اگر زیبا باشند. با غروب غصه‌ها از راه می‌ رسند .در غروب قصه‌های غمانگیز شروع میشوند. مادرم صدا زد: «کجایی ساچیکو؟ بیا کمکم کن»! و قصه شروع شد.

گفتم: «من اینجام»! و در را باز کردم و وارد آشپزخانه شدم.

مادرم نگاهی از سر رضایت به من انداخت و گفت: «میشود چند دقیقه با مادربزرگ صحبت کنی؟ من باید شام درست کنم» من و مادربزرگ هر دو یک اسم داریم: ساچیکو. ساچیکو به زبان ژاپنی یعنی «شادی.» من اولین نوه مادربزرگم بودم. وقتی به دنیا آمدم، او آنقدر خوشحال شد که اسم خودش را روی من گذاشت. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
رضازاده
۱۴۰۰/۰۴/۰۳

کتاب بسیار جالبی هست برای بچه‌هایی که دور ور خودشان با بزرگترهایی روبرو میشوند که آلزایمر دارند، میتوانند آنها را درک کنند.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۱-۳۱۵-۱
تعداد صفحات۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۱-۳۱۵-۱