با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آن شش ماه

دانلود و خرید کتاب آن شش ماه

از حجة الوداع تا فاطمة الوداع

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آن شش ماه  نوشته  حشمت‌الله قنبری همدانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آن شش ماه

کتاب آن شش ماه نوشته حشمت‌الله قنبری همدانی است. این کتاب به دوران حجة الوداع تا فاطمة الوداع می‌پردازد. کتاب آن شش ماه روایت شش ماه کم و کوتاهی از روزهای مهم و شگفت‌انگیزی است که بر رسول خدا و اهل بیت مطهر ایشان گذشته است. ده سال دوران هجرت پر از ماجراهای شگفت، حماسه‌های ماندگار و ظلم و جفاهای سخت و تکان‌دهنده‌ای بود که از ناحیه کفر و شرکت و نفاق بر وجود مبارک خاتم سفرای الهی تحمیل می‌شد تا اینکه خداوند او را نصرت فرمود و بر سرزمین وحی مسلط ساخت. 

درباره کتاب آن شش ماه

پیامبر در سحرگاه چهاردهم ذی‌حجه و پیش از سر زدن سپیده در حالی که اجتماع بزرگی از حاجیان و اهالی مکه آن حضرت را همراهی می‌کردند، مکه مبارکه را ترک کرد و چهار روز بعد در غدیر خم آخرین و کامل‌ترین مأموریت الهی خود را به انجام رسانید تا عالی‌ترین نعمت و ودیعه الهی را که سند اکمال دین به حساب می‌آمد به مردم معرفی کند. اما هفتاد روز بعد آخرین فرستاده آسمان با سینه‌ای پر از دردها و قلبی خونین از جفاها و پیمان‌شکنی‌های خواص به ملکوت عالم پر کشید و پیش از آنکه پیکر تابناک او به خاک سپرده شود پرده ضخیم سقیفه‌شان باز شد تا خورشید در پناه یاسی که میراث نبوت بود استخوان در گلو گیرد و خار در چشم نشاند. و چون خورشید در خسوف شد دنیای امت برگزیده به تاریکی شتافت و کمتر از صد روز عجیبی بر صحیفه هستی ثبت شد، شب و روزهایی که خیلی‌ها نخواستند بفهمند و خیلی‌ها نگذاشتند فهمیده شود و سرنوشت سیاه امروز امت اسلام نیم خطی از آن سیاهی‌های ننگین و ظلم‌های بزرگی است که بر آل رسول‌الله گذشت. 

کتاب آن شش ماه روایتی از روزهای کمتر دیده شده در تاریخ اسلام است که به خواننده کمک می‌کند دید بازتری داشته باشد.

خواندن کتاب آن شش ماه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به تاریخ اسلام پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۱/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۰۴-۷۷۷-۱
تعداد صفحات۳۱۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۱/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۰۴-۷۷۷-۱